Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizetett...

Melyek a legjobban fizetett munkák, állások?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyanokat amikkel sok pénzt lehet keresni? Tudom, hogy a pénz nem minden de nekem fontos. Most élsportoló vagyok de olyan sportban amiből Magyarországon nem lehet megélni. Jó a kézügyességem van szépérzékem, értek a számítástechnikai dolgokhoz, a sporthoz, jó az agyam is. Olyat szeretnék amiben jó lehetek. Orvosin is gondolkoztam de szeretném ha lenne időm és akár hamar, fiatalon kereshetnék pénzt. Légyszí mondjatok ilyeneket, jöhet bármi marketing, lakberendezés, orvosi ágak.

2017. aug. 28. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A "jöhet bármi"-be belefér akár a deriválás is?
2017. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha tényleg értessz a számtechhez akkor azt javaslom :D Több ága is van és keresett szakma, a fejlesztők Magyarországon is keresettek és sokat keresnek. Én webfejlesztést tanulok és a kezdő munkák 1200Ft/óra nettó keresett körüliek. Ezek diákmunkák. Persze a fejlesztő munkához sokat kell kódolj. Ha a szépérzéked jó és szereted ha látod az eredményét annak amit csinálsz akkor valamilyen grafikai szakma is jó lenne, csak ilyenre hazánkban tudtommal nincs ingyenes képzés.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
#1 Csak a Dimatot ne xD #2es vagyok: az infós tanuláshoz kell matek tanulás is, a legszarabb fajták köztük a deriválás...
2017. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Programozó mérnökinformatikus villamosmérnök gépészmérnök mechatrnokiai mérnök gazdasaginformafikus alkalmazott közgazdaságtan pénzügy és számvitel... Ezek a legkeresettebb szakmák kezdve az infosabbakkal, majd a mernokikkel, végül pár közgazdászossal... Persze itt mindenhol elég sok a matek, de hát a matek az minden keresett szakhoz kell, mivel az megy a legkevesebbeknek.
2017. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Egy sportoló diákom napi 1 milliót keres, minden napra kap fizetést. Az iskolában külön tanterves, igazoltan hiányozhatna bármiről, de többet volt órán az átlagdiákoknál, pedig a hét minden napján napi 8-12 óra edzése van.


Bár megtehetné, hogy vizsgázni nem akkor jön, mikor kivan írva, de 2 év alatt egyetlen ilyen alkalom volt, ezt meg közel egy hónappal előbb jelezte, így megbeszéltünk vele egy szombati időpontot.


Ő többszörös aranyérmes, de még egyszer sem hallottam, hogy élsportolónak nevezte volna magát. Neked milyen versenyeid voltak és milyen eredménnyel?

2017. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi 1 millió? Milyen sport ez?
2017. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobban légiforgalmi irányítóként lehet keresni és oda általában van is minden évben felvétel. A hungarocontrol szervezi a képzést ami ingyenes ha 10 évig a cég alkalmazásában maradsz. Nagyon nehéz bekerülni, az alkalmassági teszt nem megismételhető, ha egyszer megbuktál, többé nem jelentkezhetsz. Stresszes munka, de jól megfizetik, bruttó 1,5-2 millió körül van az átlagbér. De ez inkább hivatás, mint munka, csak a pénzért nem érdemes csinálni. Akkor már inkább tényleg a szoftverfejlesztés, programozás irányába érdemes elmozdulni, bár ahhoz is kell szerintem egyfajta elhivatottság, hogy jó legyél benne.
2017. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!