Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok akik ügyfélszolgálaton...

Azok akik ügyfélszolgálaton vannak egy ssc-nél, kb mennyit keresnek meg mi a feladatuk?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

IT, vállalati ügyfélszolgálat. Alapszintű segélynyújtás - Windows/Mac OS X rendszereken. Levelezés, office, nyomtatás, egyéb nagyobb appok, SIP telephony, hálózat (helyi, VPN), szerver stb. problémák felmérése és megoldása vagy eszkalációja a megfelelő helyre. Hozzáférés (account) menedzsment, jelszócsere. Óhajok-sóhajok továbbítása.

2012-ben kezdtem nettó 180-nal (+cafeteria, műszakpótlék, ha van - túlóradíj). Ugyanott dolgozom de már léptem pár szintet, egyfajta alsóbb vezető vagyok, nettó háromszor ennyiért.

2017. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
És milyen végzettségeid vannak? Mi kell ahhoz hogy ilyen szintre jusson valaki?
2017. aug. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Analitikus gondolkodásmód, ügyfélközpontúság, precizitás és dolgozni akarás.
2017. aug. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Jól van, megvolt a napi legenda adag is.

Kb két hónapja nem voltam itt, de látom sok minden nem változott.

Egyébként én meg a 71% fizetésének a 3* keresem ;)

2017. aug. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Na ne? Másfél milliót? Hogyan hol kérlek avass be jó? Meghálálom ha nagy leszek :D
2017. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a szórás, ez függ a helytől, cégtől és végzettségtől is.


[link]


Itt tudsz nézegetni és belőni nagyjából.


Nekem konkrétan egy ismerősöm van aki ilyen területen dolgozik. Angol, német és spanyol felsőfokú tudás. Egyetem mellett kezdte meg, de jelenleg passzív. Budapesten dolgozik, ha jól emlékszem ő az angolt és a spanyolt használja, nettó fizetése 300-350 ezer Ft+cafeteria.

2017. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy alap angolos ügyfélszolgálat bruttó 350-420 között mozog átlagban.


Nekem 550 az alapom, plusz évi kb 400k cafetéria. Ennél havi átlag 30%-kal többet kapok túlórák és bónuszok miatt, de ezt csoportvezetőként.


Extrább nyelvekkel elég szépen lehet keresni alap beosztásban is.

2017. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!