Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehet az Aegonnál...

Milyen lehet az Aegonnál call-center operátorként dolgozni?

Részmunkaidős lennék (diák vagyok). Ezek lennének a feladataim:

a lakástakarékpénztári szolgáltatások értékesítéséhez kapcsolódó igényfelmérés, tárgyalás és szerződés előkészítés meglévő, illetve érdeklődő ügyfelek számára.

Alapfizetésnek bruttó 139 ezret ír+jutalékok.

Jelentkezzek?

2017. szept. 2. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretsz telefonon zaklatni embereket, akkor élvezni fogod.
2017. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Lópikulát. Ha van jó angolod (vagy bármilyen más idegen nyelv) elmész kétszer-háromszor ennyiért egy SSC-be ha már telefonozni akarsz.
2017. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kijavítanám amit a 2. mond:

"Lópikulát. Ha van jó angolod ÉS bármilyen más idegen nyelv elmész kétszer-háromszor ennyiért egy SSC-be ha már telefonozni akarsz."

2017. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Hű, ha jól értelmezem, ez az a fajta telefonos munka, amikor te hívogatsz random telefonszámokat és megpróbálsz rájuk tukmálni mindenféle fölösleges (de legalábbis őket nem érdeklő) szirszarokat. Én rettentő kínosan érezném magamat közben, tuti nem jelentkeznék.
2017. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem érezném kínosnak, mert meggyőző vagyok, meg imádok kommunikálni, érvelni stb.

Végül inkább moziba megyek dolgozni, mellette meg fordítok.

2017. szept. 3. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom dolgozott ott. Egész nap hívogatni kell az ügyfeleket és rájuk kell erőszakolni a termékeket. Ha nem hozod az elvárt mennyiséget, nincs jutalék. Ha sokáig ez van, kirúgnak. Az adatbázis, amiből dolgoznod kell, csapnivaló. 90 éveseket és olyanokat kell gyakran hívnod, akik már elhagyták az Aegont és eszük ágában sincs visszamenni. Persze van, aki szereti nagyon ezt a munkát és jó értékesítő, van érzéke az ügyfelekhez. Ez is ugyanolyan becsületes munka, mint a többi. Csak a feltételek és az elvárások nincsenek összhangban az Aegonnál. Ráadásul folyton emelik az elvárásokat.
2017. nov. 27. 22:59