Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudjam meg legegyszerűbbe...

Hogy tudjam meg legegyszerűbben, mennyire vagyok alkalmas programozónak? Mivel kezdjem a programozást? Mit javasoltok? (kiadványok, programok amik rávezetnek)

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orrvérzésig van a net oktatóanyaggal, tutoriallal, magyarázattal, igazából ha magadtól azokat nem tudod felkutatni, felejtsd el.
2017. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az angol tanulásával kezdd. Ha abból nem tudsz jó lenni és nem vagy bp-i, egyből romlanak az esélyeid.

(EPAM, evosoft- nagy cégek, de mindkettőhöz kell az angol. Anélkül szevasz.)

2017. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, telev an a net youtube stb oktatóanyagokkal.... kezdj vmi egyszerűbb nyelvvel mint pl javascript + képzeld el magad napi 10-12 (8 munka + otthon) órát ünli minden nap, persze felállhatsz amikor csak akarsz de akkor is nagyrészt ülsz... nekem az utóbbi a legsz.bb a dologban :=(
2017. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem az angollal kéne kezdeni ha mondjuk arról van szó, hogy 100 ezerért trágya munkát csinálsz és olvasod, hogy a programozók milyen jól keresnek. Az angol nem felesleges, egy bizonyos szint után elengedhetetlen illetve nyilván akkor is kell ha egyből multinál akarsz kezdeni. De vannak magyar cégek, ahol kezdésnek kapsz 200-250 nettót angol nélkül is aztán ez szépen emelkedhet. Nyilván a milliós fizetés angol nélkül szinte kizárt. De a 100 ezres trágya munkahelyhez képest jelentősen tudja a fizetését emelni.
2017. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!