Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hovyan fogadtassam el anyukámm...

Hovyan fogadtassam el anyukámmal hogy ápolónő szeretnék lenni? Szerinte óvónő legyek, úgyhogy beiratott a szünetre egy napra rokonhoz (dajka) oviba hogy nézzem meg? Vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy melyik pálya vonz, nem anyukádnak. Ha bizonytalan vagy, vegyél egy papírt, és írd fel mindkét hivatás előnyeit, hátrányait. Az viszont jó ötlet anyukád részéről, hogy testközelből kell látnod az adott munkát. Elmehetnél több napra is, de ugyanígy kellene betekintened az ápolói szakmába is.
2017. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik se jó.

Inkább tanuljál sokat és válassz majd valami értelmes hivatást amiből meg is lehet élni.

Ilyenhez egyetemre kell menned.

2017. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ápoló semmi kép...higyj nekem én az vagyok...szetintem anyukád ötlete jó ha szereted a gyerekeket...inkább gyerekekkel foglalkozz mint drogos demens alkoholistákkal 12 óra éjszaka nappal ...szarban húgyban vérben úszni nagy a felelősség sok az idegeskedés szar pénzért...ne cseszd el az életed
2018. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!