Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A sztrájkoló TESO alkalmazotta...

A sztrájkoló TESO alkalmazottaknak miért meglepő, hogy az ott dolgozó diákok bére magasabb, mint az övék?

Figyelt kérdés
Nyilván a diákokat még kedvezőbb adókulcsokkal támogatják. A tömegközlekedésben is megpróbálnak majd 50 %-os jegyet kérni? Hiszen a busz feleannyiért elvisz egy diákot ugyanoda ugyanúgy, mint egy felnőttet. Nem igazságtalan ez?
2017. szept. 10. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Majd ha te próbálsz pénztárosi fizetésből gyereket nevelni, úgy, hogy az ugyanezt végző kollégád, akinek csak az esti bulira kell a pénz, több fizetést kap, és még az időbeosztásnál is őt kérdezik meg először, akkor gondold végig.


(az időbeosztásos infót ugyan nem teszkós ismerőstől tudom, de elég elterjedtnek tűnik a szupermarketeknél.)

2017. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
És miért annyira "nyilván", hogy a diákokat kedvezőbb adókulccsal támogatják?
2017. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért, 2, mert ezt írja elő a v. A teszkó iskolaszövetkezeteken keresztül foglalkoztat diákokat, akiknek a béréből csak 15% szja kerül levonásra, a többi egyéni járulék nem.
2017. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
1.- nem muszaj penztarosnak lenni ha keveset adnak. Az illeto lehetne mondjuk facebook ceo is.
2017. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
22:55 : Miért kell egy diáknak ugyanazért a szolgáltatásért fele annyit fizetnie?
2017. szept. 10. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem magasabb. Az adó kevesebb rajta.
2017. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Ezen nincs értelme filozofálni.


A Kasszás Erzsi sose fogja belátni, hogy valahol elkúrta és azért kap ennyit, mert ennyit ér a munkája.


Én meg azt nem látom be, hogy mért kéne érdekeljen engem a Kasszás Erzsi. Ha tud jobbat, menjen oda dolgozni.

2017. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

1. Nem kötelezõ pénztàrosnak lenni,tanultàl volna te is és lehetnél jobn pozícióban,az megy hogy gyereket szültél a semmire a te hibàd csak és kizàrólag.

Létezik óvszer meg tabletta.

2017. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem ezt a nagy felháborodást. Az előző munkahelyeme én s kevest kerestem. Szóvá is tettem, a főnök azt mondta, ennyi van, kész. De nem nekiálltam sztrájkolni, hanem - fgyelem - munkahelyet váltottam. Tádáám, máris megoldódott a probléma. Szembe is röhögött volna a főnököm, ha azt mondom neki, vegyünk fel még embert és emelje 25%-kal (!) a fizumat...
2017. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 te ezt most nekem mondod, vagy volt valaki másik, akit töröltek? beszarnék, ha innen kéne megtudnom, hogy van egy gyerekem :O
2017. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!