Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudom megnézni online,...

Hol tudom megnézni online, hogy mennyi nyugíjat gyűjtöttem eddig? (4 éve dolgozok még csak) Online Ügyfélkapuban van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Társadalombiztosítási Egyéni Számla szolgáltatásban meg tudod nézni, mennyi nyugdíjjárulékot fizettél be eddig. A nyugdíjat nem gyűjtöd a szó szoros értelmében, azt majd akkor, amikor nyugdíjba mennél, az akkori szabályok szerint kiszámolják. (Hiszem az aktuális nyugdíjakat az aktív dolgozók járulékaiból fizetik ki, nem abból, amit az adott ember összegyűjtött.)
2017. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gyűjtöttél semennyit (hacsak nincs külön nyugdíjelőtakarékosságod vagy nyugdíjbiztosításod).

A befizetéseket a jelenlegi nyugdíjasok kapják.

2017. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondom én neked: nulla forintot.
2017. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm! Sikerült megtalálnom ügyfélkapun keresztül ezzel a módszerrel, hogy mennyit fizettem be eddig :) rohadt jó.
2017. szept. 21. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!