Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Edenred vagy OTP szep kártya...

Edenred vagy OTP szep kártya igénylése éri meg jobban a munkáltatónál?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb adózású, melyiket foglalják el több helyen?

Edenredről csak csupa jókat olvastam, hogy használható benzinkutakon is, illetve rengeteg dolgot lehet róla vásárolni de konkrét elfogadó helyet nem találtam. Illetve az sem utolsó szempont amit mondtam h milyen adóterhekkel rendelkeznek a kártyára érkezett befizetések


2017. szept. 17. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
SZÉP kártya, azt sokkal több helyen fogadjék el. Kollégámnak van Edenred még az előző munkahelyéről, és nem nagyon tud vele mit kezdeni.
2017. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire akarod használni. A szüleimnek Edenred van, nekem Szép kártyám. De én kajálni járok belőle meg ynaralni, ők pedig tanolni és bevásárolni. Hiába kapsz az egyikből egy ötszázassal többet, ha a másikat hasznosabban tudod elkölteni.
2017. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!