Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esti/levelezo tagozat mellett...

Esti/levelezo tagozat mellett hol dolgozgatok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most fogok esti tagozatra atiratkozni, hol dolgozgatok mellette? Eddig egy gyorsétteremben dolgoztam, ezután is ott szerettem volna, de azt olvastam hogy esti tagozat mellett nem dolgozgatok ilyen helyen(bár majd holnap utána érdeklődöm személyesen). Tudnátok segíteni hol találhatok ilyen esetben munkát, 16 évesen?
2017. szept. 19. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol dolgozgatsz, miért tőlünk kérdezed?
2017. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

olyan helyen ahol H-P 8-4 ig van a munkaidő, vagy az átlagosabbnál lazább a munkaidő (pl gyorsétteremben)


nem tudom milyen megfontolásból dolgozol, de azért nem ártana célokkal rendelkezni

a helyedben elmennék duális képzésre valamilyen szakmára, saját magad abból az ösztöndíjból is el tudod tartani + diákigazolvány + diákmunka

2017. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Estin és levelezőn diákmunkára nem tudsz menni, ha ez volt a kérdés.
2017. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!