Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 300. 000Ft nettó fizetés...

300. 000Ft nettó fizetés vidéken, magyarországi viszonylatba milyennek számít?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván tudod, hogy önmagában jónak.

De mondjuk munkakörtől/pozíciótól függően lehet oltári kevés is..

Mi a kérdés célja?

2017. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Milyen munkakör? Attól függ. Egyébként a nagy átlaghoz képest igen, jónak.
2017. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömmel aminap beszéltük,hogy megéri-e külföldre kimenni,illetve hogy az a pénz amit mi keresünk milyennek számit hazai viszonylatba,a kérdés célja is az volt hogy ti mit gondoltok erről,szerintetek jó-e(mérnökök vagyunk).A hazai tanári,ügyvédi,orvosi stb fizetésekhez képest főleg,csak a kérdés alá ezt elfelejtettem mellékelni.
2017. szept. 24. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Jó, és hány éves mérnökök vagytok , gyakorlat, évek ? Kint külföldön mit kezdenek veletek, tudsz önállóan dolgozni, hol laksz, van lakásra pénzed vagy azt is a külföldinek kell a feneked alá tolni ?!


Bírom, hogy itthon is elvarásaid vannak, miközben nettó 300E repül a szádba bele 20 évesen, elégedetlenkedsz, de kint is várod a terülj terülj asztalkámat miközben üres kézzel állítasz oda !

2017. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
300 nettó mindenre elég.
2017. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

"300E repül a szádba"


Nem repül 300 nettó a szájába, hanem azért megdolgozik minden nap és tanult évekig. Ahogy vagyunk ezzel így néhányan, nekem 25 évesen 450 nettó repül a számba, mert tehetséges vagyok és el tudom adni magam.

2017. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy mérnök kereshetne többet is. Nyilván aki Tescoban árufeltöltő 8 általánossal, annak ez álomfizetés, de aki lehúzott 5 évet az egyetemen, ráment a fél fiatalsága, annak azért járna több.
2017. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát arról ne beszéljünk kinek mi járna,ebben az országban egyértelműen mindenkinek több járna..
2017. okt. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!