Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális fizetési...

Mennyi a reális fizetési igény egy pénzügyi gyakornoknak a Morgan Stanley-nél?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 800-900Ft-nal tobbre ne szamits gyakornokkent sajna, akarki is a munkaado. A lenyeg, hogy amig ott vagy addig is epitsd a kapcsolataid, hatha ott tudsz ragadni.
2017. okt. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, marmint oraberre gondoltam persze. Bocs. :)
2017. okt. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem 1000-1200 brutto, de nagy valoszinuseggel ugyis egyseges gyakornoki berezes van
2017. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 1800-at kértem mert az összes interjún szerintem mindenre maximálisan tudtam válaszolni. (Az utolsó kör 4*1 óra volt)

Ezért szerintem járhatna 4-5 font óránként.

Ennek ellenére 1220 nettót ajánlottak, mivel volt jobb ajànlatom nem vàllaltam be.

Ugyan le fogtok pontozni, de ha jobban belegondoltok a legjobb munkaerő megszerzése és megtartása minden munkahely elsődleges feladata, ha versenyképes akar maradni. Éppen ezért 1800 forint nem túl nagy összeg, hozzáadva, hogy a megtermelt érték általában ennek a 10-szerese.(Ez nyilván egy becslés, de senki ne gondolja, hogy a brit gyakornokok sokkal jobbak évi 40-50k fontért, ami kb 20 font óránként...)Ennek az ötöde az én értékítéletemben nekem "járna".

2018. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!