Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A LIDL Borsod megyében elit...

A LIDL Borsod megyében elit munkahelynek számít?

Figyelt kérdés

A LIDL fizetései mindenhol ugyan olyanok Budapestet leszámítva és a különbség nem olyan sok.


Budapest: a munkakörben jelenleg elérhető legmagasabb bruttó járandóság 267.856 Ft*


Tiszaújváros: a munkakörben jelenleg elérhető legmagasabb bruttó járandóság 246.856 Ft*


Bolti dolgozó munkakörről van szó.



2017. okt. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"elérhető"


Szóval annyit a büdös életbe nem fog kapni a melós. :D

2017. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elit munkahelynek mondjuk inkább számít a TVK-ban egy folyamatmérnöki munkakör, de nem rossz az Aldi sem.
2017. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én jelenleg nem tudom mennyi a reális, de azt fixen tudom, hogy amikor én dolgoztam a Lidl-nél 2007-ben, akkor bruttó 152ezerrel vettek fel.
2017. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elitnek nem neveznék egy olyan munkahelyet,ahol állandó pörgés van,egy perc nyugtod sincs.

Nem véletlenül cserélődnek ott az emberek.

2017. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elit xd
2017. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én elmerengenék a "járandóság" szó jelentésén is egy pillanatra. Alighanem benne van ebben a kafetériától a bérlettérítésen át a baleset-biztosításig minden, és nem véletlenül fizetés, bér, munkadíj vagy más elterjedtebb megnevezéssel hivatkoznak rá. Nem mellesleg X év után kaphat ennyit a dolgozó. Nem tudok tényekkel szolgálni, de szerintem a 130-140 nettó megállítja a próbaidő után hazavitt fizetést, próbaidő alatt meg a 120.


Ettől teljesen függetlenül a 130-140 nettó egyáltalán nem rossz pénz, ha nem kell albérletet fenntartanod, még ha elitnek nem is nevezném.

2017. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint "nem véletlenül NEM fizetés [...] megnevezéssel hivatkoznak rá".
2017. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!