Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet élni jelen pillanatb...

Meg lehet élni jelen pillanatban ennyiből Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szóval egyedül álló saját lakással (50 nm körüli 1,5 szobás panel) illetve autóval (1,5 diesel) rendelkező 29 éves srác vagyok. Vidéki nagyvárosban 120-150 ezer forintból mennyire lehet megélni most ennyi pénzből ma Magyarországon?

2017. okt. 23. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs túl sok extra igényed a tényleges megélhetésen kívül, akkor igen, simán.
2017. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is meg lehet...albérlet 70k + kocsi 30k + egyéb költségek 10k többi meg kaja...
2017. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
saját lakás lenne nem albi
2017. okt. 25. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
akkor főleg :D de simán lehet többet is keresni főleg hogy jövőre lesz adócsökkentés
2017. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem megy. 50 m2-es lakás, attól rosszabb, mint a tiéd, hogy konvektoros. Kocsim nincs, macskám van. Lényeg, van olyan kiadásom, ami helyettesíti a kocsidat. Ami nekem még plusz, hogy egy-két dolog összegyűlt, de ez most havi 25 ezer. Számold a rezsit, és hogy szeretnél jóllakni. Szükséged van néha ruhákra, ha másért nem, csak mert elkopnak. A 150 szűkön elég lenne, én azt számoltam. A 120 kevés. Azért válaszoltam, és én attól kapok frászt, hogy 6-10 évvel ezelőtt nettó 120-140-et kerestem, amiből félre is tettem, ugyanez a lakás, csak a macska nem volt. (Aki lelkiismeretesen van tartva, normális kaján él és normális almot kap, de semmi extra cucc). Az a lényeg, kiszámoltam többször, hogyha mindenem rendben lenne, a 150-ből akkor is egy elég szolid életmódra telne, és ugyanúgy meg kellene néznem, mire adok ki pénzt. Pedig nincsenek nagyon nagy igényeim.
2017. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet. De nem biztos, hogy félre tudsz tenni és szórakozásra, nyaralásra, menő cuccokra is futni fogja.
2017. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"akkor főleg :D de simán lehet többet is keresni főleg hogy jövőre lesz adócsökkentés"


És szerinted kinek az adóját fogják csökkenteni?

Mert nem a kérdezőét,az biztos!

120-150 keresők nem igen járnak jól az egykulcsos adóval,gyereke sincs,adókedvezményt sem kap.


Ma,akinek nincs családja és nem keres nettó 200 felett,annak nagyon nehéz megélni,még saját lakásban sem egyszerű.

2018. ápr. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!