Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Takeda GmbH Ausztria Valki...

Basshunter5000 kérdése:

Takeda GmbH Ausztria Valki dolgozott már itt? Tapasztalatok, véleméyek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 18:30
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én is szívesen hallanám a tapasztalatokat!


Túl szép, hogy igaz legyen! Bár remélem, hogy én tévedek.

2017. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kekszes12 válasza:
Jelentkeztek?
2017. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rékuci 07 válasza:
Most lekerült a hirdetés,de én is kíváncsi lennék rá nagyon,nagyon jól hangzik,persze ha igaz...Jelentkezett valaki?
2017. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én jelentkeztem. Vmi Rebeka elvileg a kapcsolattarto aki válaszolgatott is és leirt minden informáciot. Majd megirtam h mikortol tudnék kezdeni azota nem reagál. Több mint 1 hete. Ja és elöre kell fizetni 15.000ftot elvileg egyszer utána már nem, de még a banki adatokat sem küldte el. Szoval nem tudom eldönteni, hogy kamu vagy nem.
2017. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Rékuci 07 válasza:
Igen,eddig én is eljutottam,nekem nem volt pénzküldés,sőt még ők adnak előleget amit majd levonnak később.Nekem az írta küldjem el az irataim másolatát és pedig küldd szerződést és 20.án lehet indulni .Nem tudom érdekes,de ha már el is tűnt és nem reagál érdekes.Azért majd írjatok ha bármi van,már most érdekel.:)
2017. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Elég érdekes ma megtaláltam ugyanazt a hirdetést de másik email cim volt. Irtam arra is de semmi válasz. Vigyázni kell nehogy átvágjanak.tölem pénzt kér a buszra neked meg már elöleget ad? Elég fura.... tuti kamu az egész.
2017. nov. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem ma jott email hogy februar 4diken mehetunk parommal.

Akkor kamu az egesz?

2018. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Teljes mértékben kamu, senki ne higgye el!


Visszaélnek a Takeda cég nevével, kicsalják az emberek adatait és a nevükre vásárolnak feltöltőkártyás sim kártyákat. Egy Japán cég sosem alacsonyodna le odáig, hogy emailben kérne adatokat!

2018. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

ÜDV! Tegnap ezt a választ kaptam tőlük a jelentkezésemre, majd elküldtem nekik az irataim fénymásolatát, azóta nem reagáltak.


Üdvözlöm!


Örömmel olvastuk jelentkezését!


Küldeném a további tudnivaló információkat, melyben szinte mindent leírunk alaposan!



A munkáról kicsit bővebben:


Könnyen és gyorsan betanulható munkákról lenne szó, melyekhez nem szükséges nyelvtudás, mert magyar kollégákkal fognak dolgozi, akik tudnak németül.


Főbb tevékenységünk a steril injekciós ampullák gyártása és csomagolása. A meghirdetett pozíció, amire embereket keresünk, az a steril injekciók dobozolása.

Ülő munka, és egy kicsit sem bonyolult. Egy dobozba 40db ampulla megy, melyet bele kell helyezni a tartó kartonba (olyasmi mint egy tojástartó). Ha benne van a 40db, akkor azt bele kell tolni dobozába és lezárni.


Bejelentés közvetlen hozzánk, az osztrák céghez lesz. Munkaszerződés határozatlan idejű. Hosszú távra keresünk munkatársakat, ezért kérem csak akkor jelentkezzen ha szándékai komolyak!



MUNKARUHÁT INGYENESEN BIZTOSÍTJUK!



Munkaidő: Egy folyamatos műszak van, hétfőtől-csütörtökig történik 12 órában reggel 6-tól délután 18:00-ig! Túlórára jelenleg nincs lehetőség!


Fizetés minden hónap 10.-én, vagy igény szerint minden héten csütörtökön történik átutalással. Mindenkivel fogunk nyittatni Osztrák számlaszámot a lakcímbejelentés elintézése után.


13. és 14. havi fizetés van! Szabadság 22 nap egy évben, mely bármikor kivehető, viszont a szabadság kérelmét legalább egy héttel korábban jeleznie kell.



Fizetés NETTÓ 1700 euró.


A szállást ingyenesen tudjuk biztosítani. Kauciót nem kell fizetni!



1 szobás egyedülálló (saját konyha és fürdő) bútorozott panellakásokat tudunk biztosítani mindenkinek. Minden lakásba külön internet van és teljesen fel van szerelve, mint ágyneművel, evőkészlettel és minden alap felszereltséggel (sütő, mikró, hűtő, mosógép stb).



Cégünk adatai és címünk:


Takeda Austria GmbH


St. Peter - Straße 25

4020 Linz

Ausztria



Cégjegyzék szám: FN 230617 v


Adószám: ATU56259907



Kiutazás melyet mi biztosítunk ingyenesen:


Kiutazás időpontja február 4.-e.


Buszaink reggel 10:00-kor Budapestről a Népligetből, Győrből pedig a buszpályaudvarról indulnak.


Ha esetleg egyénileg jönne autóval, és van még Önnél hely, kérem jelezze felénk, hátha valakivel pont egy helyről jönnének.



Ami fontos, ha feltételeink megfelelnek, kérem küldje el személyigazolványa és lakcímkártyája 2 oldalának szkennelt vagy fényképezett másolatát jól látható minőségben. Ahogy megkapjuk, kitöltjük az adataival és postai úton elküldjük a munkaszerződést Önnek, amit vissza kellene küldeni hozzánk aláírva.


Amennyiben előlegre lenne szükségük, kérem azt is jelezzék! 200 euró előleget tudunk biztosítani, melyet 3 havi részletben lehet visszafizetni a későbbiek folyamán.


Kiérkezéskor mindenkit eligazítanak és átvehetik szállásaikat. Megmutatják a munkahelyet is és a környéken körbe vezetik.



Felmondását kérem szerződés kézhezvétele után tegye meg jelenlegi munkahelyén, ha van!


Bármilyen felmerülő kérdése lenne, írja meg bátran! KÉREM MINDIG A LEVÉLRE VÁLASZOLVA ÍRJON ÜZENETET, HOGY LÁSSAM AZ ELŐZMÉNYEKET!



Üdvözlettel

2018. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tóth Erzsébet1979 válasza:
Liza Berecz ezen a néven volt most a hirdetés ne dőljön be senki .
2018. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!