Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tanárok nyáron megkapják a...

A tanárok nyáron megkapják a teljes fizut, mint a tanév közben?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 01:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az fizetett szabadság.
2017. okt. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
13%
Dehogy! Ne tessék már hüly.get írni!! Egyre inkább az van, hogy a szerződés csak júniusig tart. A tanárt kereső hirdetések is nagyrészt úgy vannak, hogy ...év június..ig.
2017. okt. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
2: Ja, na persze, a június végi, júliusra átcsúszott osztálykirándulás, nyári táboroztatás, a pótvizsgákra készülés időszaka, a tankönyvosztás az meg társadalmi munka keretében.
2017. okt. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Ezért akar Móricka télen medve, nyáron pedagógus lenni!
2017. okt. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Népszerű tévhit, hogy a tanárnak semmi dolga iskolai szünetekben. Ráadásul tanítási időszakban is inkább a 12 óra munka jellemző, nem a 8.
2017. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

"2: Ja, na persze, a június végi, júliusra átcsúszott osztálykirándulás, nyári táboroztatás, a pótvizsgákra készülés időszaka, a tankönyvosztás az meg társadalmi munka keretében."


Tanár vagyok. Van olyan hely (alapítványi iksolák plÖ) aholk ez így van.

Dolgoztam évekig úgy hogy szerződés szept 1-tól jún végéig, de azért minden szívfájdalom nélkül berendeltek nyári ügyeletbe sőt aug ban tankönyvet osztani úgy hogy szerződésem se volt és egy fillért se kaptam érte de menni kellett bizony. Ha nem mentem volna leshettem volna mikor kapok szeptemberben új szerződést.

Bizony van ahol ez így megy!!!

2017. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan nem tanár vagyok, hanem óraadó; de egyre gyakoribb a tanároknál is a határozott idejű szerződés június 30-ig, majd szeptemberben új. Nagyon sok mindent végzünk a saját szakállunkra, hogy a tanulók rendelkezésére álljunk, pl. tilos a fénymásolás, a fizetés hátralékosan folyik (ebben a tanévben nem is kaptam még). Azért nem habostorta az életünk.
2017. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

" a fizetés hátralékosan folyik "


Ugye emlékszünk még a klikes balhéra amikor Szolnokon az összes klik-es tanár 4 hónapig egy petákot se kapott...

2017. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen szolgalelkű embereket nem értem. Nincs fizetés, ingyenmunka? Akkor viszontlátásra, keressenek mást helyettem + azonnal bíróság elé vinni az ügyet! Nem ez lenne a normális?


Nem kötelező összecsokiznia senkinek sem a nyelvét, el lehet menni normális helyre is dolgozni tanárként...

2017. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, Szolnok megyéről van szó, de másik városról. Egykutya
2017. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!