Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnék Angliában...

Milyen munkát tudnék Angliában vagy Ausztriában csinálni?

Figyelt kérdés
Milyen képzést végezzek, ami mondjuk félév alatt meg van és kint lenne rá kereslet? Inkább Anglia érdekelne, Ausztriában nem tudom mennyire tudnék nyelvtudás nélkül dolgozni. Esetleg, ha valaki dolgozik ott, mint nő, neki mi jött be ? Műkörmösre gondoltam, az keresett szakma arra, lehet vele jól keresni? De bármilyen tanácsot elfogadok. Kérlek értelmes válaszokat írjatok. Köszönöm.

2017. okt. 26. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Műkörmösre gondoltam..."

Bocs, de van rálátásod a hazai műkörmös szakmára? Tudod, hogy hogy működik?

Tudod, hogy Angliában hol laknál, illetve mennyibe kerül a szállás. Miből fedeznéd az utazásodat, minimum 1 havi albérletet (KAUCIÓVAL!) és a megélhetésedet? Ezekre mind van félretett pénzed? Vagy csak úgy nekiindulnál a világnak?


Itthon, ahhoz, hogy dolgozhass egy szalonban, ki kell váltanod a vállalkozóit, helypénzt (székbérletet) kell fizetned, beszerezni az anyagokat - ez mind nem kevés anyagi ráfordítás. Külföldön ehhez még hozzájön a lakhatás és a megélhetés (itthon sokszor szülőknél könnyebb a megélhetés, lakhatás). Javaslom, előbb itthon tanuld ki a dolgokat (már ha egyáltalán van értelme, mert elég sok műkörmös van, csak az igazán jóknak megy jól), szerezz gyakorlatot, s ha már ismered a dolgok menetét és jól beszélsz angolul ( a szakmai szavakat is), félretettél pénzt a kinti lakásmegoldásra , akkor van értelme elgondolkodni rajta.

2017. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van félretett pénzem de nem most gondoltam azonnal, még gyűjtenék hozzá. Nyilván nem össze szedem a kis poggyászom és indulok is. Szállás és stb. még nincs kigondolva, hol, mert még az elején vagyok, tervezem a dolgokat. Ha műkörmös nem is jó szakma kint, akkor várom az ötleteket, mit érdemes kint csinálni. Egyébként köszi a választ.
2017. okt. 26. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismertem egy fiatal hölgyet aki kb. 20 éve ment ki Amerikába felszolgálónak. Itthon csak kb. 2 hónapig gyakorolta be azt a munkát, közben egy angol tanfolyamra járt. Azóta is kint van. Először feketén volt kint és úgy is dolgozott. Úgy hallottam ma meg már állampolgársága van. Mondta is egyik volt osztálytársam az angol tanfolyamról hogy ő volt a legrosszabb angolos de ő vitte legnagyobb sikerre. Persze úgy hogy senki más nem ment külföldre abból a csoportból.

Mikor hazalátogatott, azt mondta hogy mindenkinek csak ajánlani tudja a külföldi kalandot mert csak jobb lesz mint idehaza. Meg hogy kellemesen csalódott Amerikában.

2017. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 goaus ***** válasza:
Női szakmában az egészségügyiek a legjobbak kinn. Nővér, ápolo, stb. Angliában 30.000 nővér hiányzik az ágazatból már most.
2017. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!