Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értelmi fogyatékosokkal...

Értelmi fogyatékosokkal foglalkozó otthonban fogok dolgozni. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Jövő hét hétfőn kezdek egy speciális otthonban, ahol értelmi fogyatékos betegeket gondoznak. Szociális gondozó és ápoló vagyok, szóval szakmába vág, de ilyen helyen még nem doltoztam, csak az idősek között, így őszintén szólva tartok a dologtól kicsit. Mire számítsak? Mennyiben más az idősgondozástól? Úgy tudom van köztük olyan is aki agresszív, nála mi a helyes viselkedés?

Van itt esetleg olyan aki dolgozik/dolgozott ilyen helyen?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. okt. 31. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Édesanyám anno Egerben a Baktai úton dolgozott a vigyorgóban. Amit elmesélt,hogy javarészt aranyosak voltak,de néha szólni kellet Janinak.(Jani volt a seriff.) Annyit mondtak,hogy “Szóljak Janinak?” és mindenki vigyázzba vágta magát. Aztán volt amikor Jani ellen is fellázadtak.

Meg olyan is,hogy anyám a 40 kilójával feltörölte a padlót. Aztán jött Jani..

De szerintem mára már el vannak szeparálva az aranyosabbak (akik egy papírzsepivel elfoglalják magukat és abszolút jóindulatúak) meg a tényleg “bolondok”.

És szerintem idősek közt is találkoztál olyannal aki volt 30 kg vasággyal,de öten alig bírják lefogni.

2017. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nati7 válasza:

Kedves kérdező!


Nos , hogy mire szàmìtson?


Maradjon hű ISTENHEZ!

Ne àlljon be a sorba!

Mindig legyen önmaga.

2020. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nati7 válasza:

Òh ès mègvalami!


Mindig , mindig tanùljon, ès SOHA DE SOHA NE ÈLJEN VISSZA HATALMÀVAL!

2020. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!