Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Köztisztviselői fizetés...

Köztisztviselői fizetés emelés várható mostanában?

Figyelt kérdés

Nyaron azt hallottam, hogy lesz, most meg, hogy majd sztrájk lesz lehet megint


Valami plusz info esetleg?

* amúgy nem értem miért az illetmény alapot akarják növelni szorzókat kéne



2017. nov. 8. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Pedig sokkal korrektebb lenne az illetményalapot növelni, mert egy csomó pótlék attól függ. Ha csak a szorzót emelik, akkor megint. Szám az alapbér nő, amivel a lusta ám és kevesebbet dolgozók járnak jól.
2017. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

"várható mostanában?"

Igen, mostanában -és mindig.

Várni, azt lehet.

Nem lehetetlen, hogy most, választások előtt adnak valamennyit, amit szerintük illik rájuk szavazással megháláni.

2017. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem az a baj hogy okj 54 ugyan felső fokú de nem minősül főiskolai végzettségnek szal 107 nettó bérminimum (persze minden tervbe van véve csak majd idő kell hozzá)


2# én nem amiatt fogok rájuk szavazni

2017. nov. 8. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

"Én nem amiatt fogok rájuk szavazni"


Ez egészen biztos. Ugyanis fizetésemelést nem fogsz kapni.

2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
2019-ig nem lesz emelés. Erről állapodott meg a Közszolgálati Szakszervezet a Kormánnyal.Legalábbis így olvastam. Úgyhogy várj 2019-ig.
2017. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5# hol olvastad?


[link]

Most egy ilyet találtam, ezért is érdekelne a te forrásod, mert mostanában "a hiszti eléri a célját" lásd tesco stb nem hinném, hogy csak úgy "jajjj jó akkor majd 2019" ben lesz ok...-al elfogadnák.

2017. nov. 8. 18:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A közszférában is eléggé eltérő fizetések vannak már szervenként. Önkormányzatok például eltéríthetik az illetményalapot, NAV-nak saját szorzói vannak, stb.

Egyébként nyugodj meg, nekem 2 diplomával is 107 ezer nettó az illetményalapom. :D

2017. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én csak azt tartom hülyeségnek, hogy az én bruttóm kevesebb mint a jelenlegi bérminimum.

Ezen kéne változtatni, mert kb "értelmetlen"

2017. nov. 10. 08:25
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Bruttó 161 ezer jelenleg a bérminimum, az nettóban 107 ezer forint, szóval pont annyit keresel.
2017. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az illetmény alap az 38650 ehhez jön az 1,1 szorzó mivel önkoris, utána pedig az évek száma után kapott szorzó a 1,9 és mivel a bérminimum több azért kapom azt
2017. nov. 10. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!