Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A call centeres/helpdeskes...

A call centeres/helpdeskes munka mindenkinél amolyan utolsó lehetőség, a "semminél ez is jobb" választás?

Figyelt kérdés
Vagy van aki ezt szereti csinálni, elhivatott ez iránt a munka iránt?

2017. nov. 8. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Az összes bölcsésznek ez az álma, különben nem mennének bölcsésznek.
2017. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mi a végzettséged és mennyi a fizu?
2017. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi 9 óra bruttó 220-ért közműszolgáltatónál (folyamatos, megszakítás nélküli hívások) de végül nem vállaltam.
2017. nov. 9. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Márpedig ennyiért jobb mint a gyárimunka, mondjuk ha kifogsz abból olyat ahol van veszélyességi pótlék és 4 müszakos, akkor kereshetsz max. 200 000 Ft-ot nettóban, de szerintem úgy is rosszabb.
2017. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam diákmunkában. Azt hinné az ember, hogy pofonegyszerű és tényleg a legtöbb kolléga nem volt egy agytröszt, de könnyűnek nem könnyű.

Folyamatos pszichikai terhelés, gyakorlatilah nulla fizetésért.

Vannak szünetek, de keményen be van osztva, nincs olyan, hogy én most akarok kávézni, vagy kiszaladnék a kisboltba, kicsit olyan volt, mintha gyerekeket pesztrálnának a mentorok az óvodában.

220 ezer bruttó, az 150 nettó. Ennyi pénzért lehet sokkal lazább, kötetlenebb munkát is találni.

2017. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A folyamatos pszichikai terhelés nagyon igaz, én a Telekomnál csináltam pár hónapig, aztán köszöntem szépen, de soha többet. Nagyon sok betelefonáló agresszív idióta, nettó anyázást kapsz napi 9 órában és még vissza sem szólhatsz nekik, mert hát ugye ő ügyfél. Biztos van, aki bírja a végtelenségig, de az nem én vagyok.
2017. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!