Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti kisteherautón napi 8...

Tommcsi kérdése:

Ti kisteherautón napi 8 órában b- vel mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Én 170 ezer nettót kapok, hazajárok a céges kocsival és a telefont is fizetik!

Full be vagyok jelentve! Szabadság is rendesen jár és fizetik is!

8 ra járok és délután 5 kor végzek, csak Pest és Pest megyébe szállítok Budapesti telephellyel!

Napi kb 150 km, 5-10 cím!

Pakolni sem kell, elég nyugis állás!

Szerintetek ezekkel a feltételekkel jó meló, vagy váltsak?



2017. nov. 9. 22:53
 1/9 A kérdező kommentje:

a túlórát is fizetik 1200 Ft per óra,

ja és csak Hétfőtől-Péntekig, ünnepnapi munka kizárt!

2017. nov. 9. 22:59
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Hát az szállítás az tipikus borravalós munka, ezt általában belekalkulálják a fizetásbe, azért ilyen kevés. Gondolom jattal együtt Te is megkeresel 200 nettót, ami ahhoz képest, hogy semmilyen képzettség nem kell a melóhoz, nem is olyan rossz pénz...
2017. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne válts!
2017. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Én nyergessel únióba 500-600 keresek ennyiért fel se kelnék.
2017. nov. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SándorÚr ***** válasza:
a saját ágyadban alszol minden este, haza jársz céges kocsival, céges telefon stb... Tiszántúlon ez egy álom lenne, de Budapesten azért egy 50ezret dobhatna rá a főnököd
2017. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es: azért a kamionnal nemzetközizést ne hasonlítsuk már egy belföldi, városon belüli kisfurgonos futárkodáshoz...
2017. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemrossz, nem szakítod meg magad... belföldön ennyit kerestem én is, de ugye van rajtam 3 hitel, aztán ennyiből nem tudtam fizetni meg élni is, így nemzetközire váltottam. Lényegében csak vezetek, palettás cuccokat viszek-hozok, napi 14-15 órát lenyomok a volán mögött, km-ben fizetnek, így nemrossz, mert 500 000 ft megvan havi szinten tisztán, de megyek is érte mint az állat. Nem tudok mit csinálni, ehhez értek, amíg kocsin vagyok nem sok mindenre kell költenem, szinte a furgonban lakom, de legalább tudom fizetni a hitelt, muszáj vagyok ezt csinálni. Cigány élet az bíztos, állandóan úton, túlsúlyosra rakva folyamatosan, túlsúlyos futóval, reckírozok, de szűkség nagy úr. Amint kifizetem a hiteleket, abba hagyom ezt az életet, de az még 2-3 év simán. Ami kicsi plussz van belőle, az az, amit a gázolajjal tudok játszani, az kb annyi hogy a kaja kivan belőle egész hónapra.
2017. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért nem mész külföldi céghez?

Megfelelő gyakorlattal simán felvesznek, az itthoni fizetésed kétszereséért és még csak nem is kell szabálytalankodnod vagy gázolajat lopnod.

2017. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam külföldi céget, de furgonra nem vesznek fel, vagyis akk nem vettek fel, meg annyit nem kerestem volna mint így. Kamionra nem akarok menni, csak furgonra.
2017. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!