Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kisállatkere...

Mennyit keres egy kisállatkereskedésben egy eladó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is állatokkal szerettem volna foglalkozni, és most jptt egy lehetőség, hogy egy kisállatkereskedésben dolgozhatnék. Kérték, higy jelöljem meg a bérigényem, de őszintén szólva fogalmam sincs mennyit írjak. Nem akarok telhetetlennek se tűnni, mert még eladó sose voltam, semmilyen szinten.

Ha jól értelmeztem 12 órát kell dolgozni, reggel 10től este 10ig. Kiszolgálni a vevőket, az állatokat ellátni és rendben tartani a boltot.

Szóval szerintetek a 145 000 az arányos lenne?



2017. nov. 24. 02:19
 1/4 anonim válasza:
100%
145.000Ft nettó, ugye? És folyamatosan, heti 5x12óra? Ez így nettó ~600Ft/óra. Szerintem egy eladónak ez reális fizetés.
2017. nov. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A heti 5x12=60 óra amúgy legális? Mert itt én két lehetőséget tudok elképzelni.

A) Ketten lesztek, és akkor nem hétfőtől péntekig tart nyitva a bolt, hanem mondjuk szombatig.

B) 8 órára leszel bejelentve, a maradék pénz az nokiás doboz formájában fog hozzád jutni (esetleg sehogy).


Akárhogyan is, a 12 órázás elég kemény, én kicsit föntebb is tolnám az összeget. Van egy érzésem, hogy megpróbálja lejjebb alkudni a tulaj, de végső soron 135 alá semmiképp ne menj, annyit nem ér.

2017. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ment a zöldkéz mindkettőtöknek ;)

Kaptam egy munkaköri leírást, és abban az volt, hogy max. havi 17 napot kell dolgoznom.

Hétfő reggel megyek állás interjúra, ott majd mindent megkérdezek :)

2017. nov. 25. 06:30
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten arányos. Vidéken nem fogsz ennyit kapni.
2017. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!