Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki dolgozik Budapesten Tescoba...

Ki dolgozik Budapesten Tescoban és miért?

Figyelt kérdés

Ezt a nevetséges pénz, amit adnak máshol 4 órában is megkereshetik.


[link]



2017. nov. 25. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Bruttó 210 ezer egy olyan állásért amiért cserébe csupán a 8 általános és "vevőközpontú szemlélet,

lelkes és elkötelezett hozzáállás,

készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre." elvárás szerintem teljesen versenyképes


azt hiszem a LIDL-ben kínálnak 250 bruttót, de ott még sosem láttam a tipikus tesco-s alkalmazott fizimiskát


nettó 135 + bónuszok


mutass már egy olyan állást ahol 4 órában csak olyan felelősség tartozik, amit 8 általánosra szabtak, és odaadnak érte ennyi pénzt

rögtön cserélem is le a mérnöki állásomat

2017. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1: [link]
2017. nov. 25. 14:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
drága bátyám voltál te már árurakodó? :)
2017. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt a raktari rakodot en irtam ki az a kerdest, a ferihegyeset kerdezo. :) en jovoheten mar ott kezdek. 4 oraba netto 120 ert megeri
2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, hol lehet bruttó 210-et keresni 8 általánossal 4 órában...
2017. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Állj! A bruttó 210 6. hónap után értendő. A ter.kieg. minden egyes tescora vonatkozik??

Szerintem nincs mindig ennyi túlóra, most igen, mert jönnek az ünnepek, de márciusban, júniusban az ország keleti részén nincs ilyen.


3#: konkrétan a tejárufeltöltői nem megerőltető, mint pl. a planós munka. A planós megerőltetőbb.


Kedves Kérdező, nem tudom, hogy hol lehet ennyit keresni 4 órában, de az biztos, hogy ez az összeg nem biztos, hogy annyit ér a szabolcsi Tescoban vagy a pesti, szombathelyi Tescoban.

2017. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A területi kiegészítés csak a budapesti Tescokra vonatkozik, ennyi a különbség a budapesti és a vidéki Tescok között.
2017. nov. 25. 17:35
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

1-es a mérnőki diplomádat meg kellett említened!

1hetet nem birnal ki a Tescoban pl!

Mi az hogy Lidl-ben más arcok vannak?

Ahol lakom a Tescosok mennek át a Lidl dolgozni,hogy lehet hogy felvették őket,Tescos arccal?Te gyökér!

Miért mi valami orkok vagyunk?Milyen jogon itélsz meg embereket,ki a fax vagy Te?

Ezért undorodom azoktol akiknek diplomájuk van,azt hiszik ök szarták a spanyol viaszt!Ennyi

2017. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

lol haver, egy ideig sokat jártam a tesco-t leltározni azért tudom, hogy kik is dolgoznak ott

de hordtam én vasat is egy időben ne félj

2017. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Lol?Mi van?Valami ratyi gyerek vagy?

Nyilván nincs annyi felelösseg rajtunk,mit rajtad aki Diplomás mérnök vagy(aki lehet munkanélküli)

Nálunk csapatmunka van ahová 1ilyen gyöker mint Te sose férnél bele!Hányni tudok az ilyenektöl!

2017. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!