Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A légiforgalmi irányítók a...

A légiforgalmi irányítók a képzés ideje alatt mennyit kapnak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem ajánlott dolgozni mellette, az órák 8-16ig vannak, és nyilván otthon is kell tanulni, az órákra pedig kipihenten menni. Elég pénzt fizetnek ahhoz, hogy megéljen valaki addig is, míg megszerzi valaki a képesítést?
2017. nov. 27. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleget, lakasberlessel alap igények mellet talán egy olcsóbb autóval el lehet lenni, nem felretevosen; az majd utána jön.
2017. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az jó, remélem, tényleg úgy van.

Olvastam valahol, hogy a minimálbért fizetik arra, de nem gondolnám,hogy az igaz lenne...akkor megint csak ott tartanánk, hogy apuci-anyuci kisfiai mehetnének ilyen képzésre, normál halandók nem.

2017. nov. 27. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy annyit hozzatennek, hogy az nem lenne eleg, hogy valakinek penze is van a kepzesre (ha penzbe kerulne), brutal durva szuresen kell atmenni mindenkinek. Tobb ismerosom is probalkozott mar, olyanok is akik amugy teljesen fittek, frissek, ertelmesek, vag az eszuk, de a pszichologiai teszten mindannyian elhasaltak. Ami amugy ertheto is, iszonyatosan felelossegteljes munka ez.
2017. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A későbbiekre, aki esetleg ide téved:

1. kör: Regisztráció

2-3. kör: FEAST képességfelmérő tesztek

4. kör: Mini-interjú

5. kör: Repülőorvosi vizsgálat

6. kör: Assessment Center


Igazából képesség tesztek vannak. Pszichológiai tesztről nem hallottam.

[link]

2023. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!