Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 2 millió havonta, hogyan?

Nettó 2 millió havonta, hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan/mivel tudnék havonta megkeresni kb. 2 millió forintot? Semmi törvényellenes nem érdekel, szóval legális módon.
2017. dec. 5. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehetsz pl. senior szoftverfejeltő a Google san franciscoi irodájában.
2017. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Közös gondolkodásra hívlak.

Az ugye megvan, hogy az embernek elsősorban a saját (és családjának) jóléte a fontos.

Na most, ha van olyan pénzkeresési mód, amit te akarsz, akkor szerinted az csak rád vár? Segítek: nem. Ha van is ilyen piaci szegmens, az már be van töltve, illetve ha valaki lát egy piaci rést, az hülye lenne megmondani neked, ha ő maga is profitálhat belőle.

Az alapvető különbség a több milliót keresők és közted, hogy nekik vannak saját ötleteik, nem egy végtelenül hosszú sorba állnak be, aminek az elején nem is osztanak semmit.

Rátermettség híján a legjobbnak tűnő ötletből sem fogsz profitálni.

Egyébként nem ez az első ilyen kérdésed... E

2017. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Aki ezt elérte, az nem innen merítette az ötleteket. :)
2017. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. köszi, jó ötlet :)


2. "végtelenül hosszú sorba állnak be"....."nem ez az első ilyen kérdésed". akkor szerinted abban a sorban mégis csak én vagyok egyedül, hiszen csak én teszek fel ilyen és ehhez hasonló kérdéseket. mivel én most tettem fel először itt ilyen kérdést, inkább azt gondolnám, hogy tele az a sor és többen kérdeznek itt ilyesmit (igaz, nem nézem utána)

honnan tudod, hogy nem osztanak a sor elején semmit, voltál már ott? (amúgy hangzatos a mondat, csak lehet, hogy téves az elmélet)

a többivel egyetértek :)


3. igazad van :)

2017. dec. 5. 11:08
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Úgy ahogy a többi vállalkozó csinálta: kitalálsz egy ötletet, hitelt veszel fel, majd dolgozol az első évben napi 20 órát és kb. minimálbért fogsz keresni.
2017. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Várj mondjuk 200 évet. Akkor már simán el fogja érni az átlagbér a 2 milliót. :)
2017. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

én a 3. évben tartok. Nettó 250/hó-ról indultam, most keresek 600-650 körül. Ugye mondanom se kell, hogy nem sokat alszom? Ja és válok. :(


Főállás + 2 vállalkozás.


Ne akarj 2 milliót keresni.

2017. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

#1 Az ugye megvan, hogy San Franciscoban csak a megélhetés több mint 2 millió havonta?


1 millióért találsz egy bútorozatlan egy szobás lakást ott..

2017. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
#8: 1M Ft-ból is el lehet lenni, külvárosban $2600 körül van egy egyszobás lakás havonta. Egyébként attól függetlenül, hogy mennyire drága ott az élet, a Googlenél egy átlagos software engineer úgy $150k-t keres egy évben, amiből ha levonod az adót, elosztod 12-vel és átszámolod forintra, akkor kb 2.2M Ft marad. Meglepetés, még ott sincs kolbászból a kerítés. :) Persze erre jöhet mindenféle bónusz meg kutyafüle, de a kérdező kérdésére ettől még alapvetően helyes válasz.
2017. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Elveszed a főnök lányát, a közbeszerzést megnyered azelőtt, hogy kihirdették volna.
2017. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!