Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon milyen fizetést...

Rebeka Mercédesz kérdése:

Magyarországon milyen fizetést kap egy lakberendező?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok, még van ezen kívül egy év sulim. És utána szeretnék Magyarországra költözni ugyanis Romániában élek. Gyerekkorom óta nagyon érdekel ez a szakma és az internet segítségével el is kezdtem ehhez tanulni és számomra egyre vonzóbbá válik. Nagyon szeretném ezt csinálni a jövőben. Ezért kérnék segítséget, ugyanis nem tudok pontos választ arra hogy például Budapesten mennyire fizetődő ez az állás. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos anyagi körülmények miatt nincs rá nagy kereslet.
2017. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyenből főállásban nem élnél meg. Kinek van pénze manapság lakberendezőt fizetni?
2017. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak én sem elkeseríteni, de:

- lakberendező okj-s tanfolyamot meglehetősen sokan végeztek

- a lakberendezők jellemzően nem alkalmazottként dolgoznak egy vállalatnál, hanem vállalkozók (nem kis adóteherrel), akik jó kapcsolatokkal, stb. maguknak hajtják fel a munkát.

Van egy lakberendező ismerősöm: HÉT ÉVET HAJTOTT, gürizett, mire befutott, egyáltalán ismert lett a szakmában. Most már nincsenek anyagi gondjai.

És ezen kívül nagyon fontos, hogy legalább egy idegen nyelvet beszélj magas szinten.

Budapesten hol laknál? Mert ha albérletben, akkor eleve min. 50-100 ezer ft a lakhatás havonta.

2017. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat egyenlore muszaj lenne alberletben laknom mivel nincs olyan anyagi hatterunk hogy egybol vegyek egy panel lakást. De vannak olyan szemelyek akik segitenek majd. Es nem is igazan tudom hogy melyik reszen szeretnek lakni.. Esetleg tudnátok nekem olyan foglalkozásokat mondani ami ilyen dekoratõr vagy lakberendezõhös hasonlítható és jol is fizetik?
2017. dec. 9. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekből nem hogy jól keresni nem fogsz, de a megélhetésre sem lesz belőle elég pénzed. Már elmondták előttem hogy miért.
2017. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak jócskán tehetősebb emberek Magyarországon akik meg tudnak fizetni egy lakberendezőt. Csak az én ismeretségi körömben van vagy 5-6 ember aki már igénybe vett ilyen szolgáltatást. Én egy design lámpákkal foglalkozó webáruházat üzemeltetek és sok lakberendező jár a boltba vásárolni. Nyilván mint minden vállalkozónak, itt is az elindulás a nehéz, hogy miért is válasszanak téged, ha még nincsenek referenciáid, nincs szakmai múltad. Általában ajánlások útján jönnek a megbízások ebben a szakmában. De lehet amúgy alkalmazottként is lakberendezőnek elhelyezkedni, nézz szét az álláshirdetési portálokon.


Pl.:


[link]

2017. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A belinkelt állásnál:

"Szükséges tapasztalat:

◾1-3 év szakmai tapasztalat"


Kérdező, az nagyon szuper, hogy érdekel ez a szakma, de mintha nem akarnád meghallani, amit mondunk: telített a szakma, gyakorlat, tapasztalat szükséges.

Milyen iskolát végzel most? Sima érettségid lesz?

Milyen nyelven beszélsz?


Azt írod, még nem tudod, melyik részén szeretnél lakni albérletben: hát szerintem erősen behatárolják majd az anyagiak. Önálló lakás belvárosban 100 ezer alatt biztos, hogy nem lesz. + ehhez jön még a rezsi.

Ismerős miben tud segíteni? Albérlet keresésben, munka keresésben? Hogy tervezed a jövődet? Lakberendező tanfolyamot végeznél? Az sem 2 ft ám...


[link]

Úgy érzem, mintha az anyagiakról, a realitásokról nem sok fogalmad lenne, bocs :-)

2017. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos kedves. Tudni az anyagiakrol igen is tudok. Egyke vagyok szuleim 8 eves koromban valtak el es sokszor volt hogy anyukam sem volt itthon es magamnak kellett beosztanom a penzt sokmindenre. Masreszt azert nem tudom hogy meg melyik reszen Budapestnek szeretnek elhelyezkedni mivel csak jovo nyaron megyek majd eloszor. Harmadreszt a barataim es a sokkal idosebb ismeroseim es rokonjaim akik vannak Budapest kozelében anyagiakban, lakas keresesben es munkaajánlasban is segitenek. Es itt nem 2-3 szemelyrol van szo. Turelmes es kitarto egyéniség vagyok es masreszt elég makacs is olykor. Rendes erettsegim lesz. Roman nyelv, Matematika, Biologia es Angol. 4 nyelven beszelek. Roman, Magyar, Angol es Francia. Es szeretnem megtanulni a Németet. Mas kérdés?
2017. dec. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!