Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésre lehet számíta...

Milyen fizetésre lehet számítani Győrben?

Figyelt kérdés
Középfokú végzettséggel, 5 év szakmai tapasztalattal, B kategóriás jogosítvánnyal szeretnék elhelyezkedni Győrben. Mennyi a reális bruttó fizetés? Azért kérdezem, mert nem vagyok tisztában vele, mennyi ott az átlag, tehát ha meg kell adni mennyire gondoltam, nem szeretnék túl sokat mondani, de túl keveset sem. Bruttó 350 az reális? Ha azt nézzük, az nincs 250 nettó, viszont csak az albérlet 100 ezer, jó esetben.

2017. dec. 10. 07:58
 1/10 anonim válasza:
Ez cégtől és a pontos végzettségtől függ? Ha műszaki, akkor simán megkaphatod. Nyelvtudás? Az albi is lehet olcsóbb, bár a 100eer az átlag.
2017. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Műszaki jellegű igen, nyelvtudás csak nagyon alapszinten megy, de az nem feltétel.
2017. dec. 10. 08:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Győrben nincsenek magasabb fizetések csak sok a munka, itt csak az nem dolgozik aki nem is akar dolgozni. Meg persze az albérlet és lakásárak mennek horror áron.
2017. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
B kategóriával 250 nettó? Nemzetközin megkeresheted.
2017. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kiragadtál egy dolgot, nem az a fő irány, tehát nem fuvarozó cég, csak előnyt jelent a munka betöltéséhez. Ezért írtam azt is, talán számít a bérezésnél.
2017. dec. 10. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de jó lenne, ha leírnád konkrétan.
2017. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaaah, ne haragudj félre értettem. Egyébként igen, annyit már meg lehet keresni, viszont már viszonylag közel van osztrákia is. (Esetleg szlovákia)


#4 voltam.

2017. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Minek mozogsz országon belül? Menj ki külföldre, ha már Győr akkor egyből mehetsz Ausztriába. Ha hajlandóságot mutatsz a költözésre akkor előbb utóbb úgy is külföldön fogsz kikötni, akkor már inkább előbb, jobban jársz.
2017. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló tulajdonságokkal akar váltani a férjem, jelenleg ennyit keres amennyit írtál ( nettó 229e ) , állásinterjú hegyek de nettó 200-nal senki sem akar többet fizetni és ezt is úgy, hogy min.berre lenne bejelentve..sajnos pont azért tudják ezt megtenni mert sokan jönnek az ország másik feléről akiknek ez - első hangzásra- jó fizetesnek számít.. ha egyedülálló vagy amúgy sok cég biztosít szállást is már, kolesz feeling, cserébe kiszurjak a szemed egy N. 120 ezres fizetessel.. csatlakozom az előttem szolokhoz.. irány AU. ;)
2017. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, elsőre hangzik csak jónak, főleg ha bruttó bérről beszélgetünk. Azonban ha kicsit utána nézünk, hogy egy albérlet 100 ezer forint minimum, akkor már mindjárt nem olyan sok.


Leginkább a több lehetőség és társasági élet miatt mentem volna, mert ott jóval több a lehetőség, könnyebben lehet ismerkedni, mint egy kis városban, de így meggondolandó.

2017. dec. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!