Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy szülész-nőgyógyász mennyit...

Egy szülész-nőgyógyász mennyit kereshet kb havonta?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ezt nem lehet megmondani mivel tul nagy a ket veglet. Nem beszelve a zsebbe penzrol.
2017. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
500-900 ezer
2017. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért ennyire nem kell túlozni, nyilván van aki ennyit keres, de "tisztán" kevesen.. az alap fizetésük nem sok, hálapénzzel együtt sem kirívó (mert a többség ha épp ügyeletes vagy sztk rendelésre járt sem ad neki, akik igen, azok is 10-30 ezreket) Tudom sok lesz a sok szorzás, meg magánrendelés ahol horror összegeket kérnek el, de lássátok be, neki meg kell venni a műszereket, esetleg rendelőt bérelni, asszisztenst fizetni, és az 500-900 általában burttó:)) Nyilván jól keresnek, de meg is érdemlik!
2017. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havonta a 6-800 ezer bőven megvan csak magánrendelésekből. Emellett szinte mindenki dolgozik sztkban és/vagy kórházban. Ott nyilván a papírformát keresi. Nyilván kialakult pácienskörrel kell rendelkezni hozzá,de az néhány év alatt kialakulhat.
2018. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

"mert a többség ha épp ügyeletes vagy sztk rendelésre járt sem ad neki, akik igen, azok is 10-30 ezreket"


Akiket én ismerek 50-150 között adtak (+50 a bábának). Amikor a feleségem szült az aznapi műszakban kb 15 szülés volt, havi kb 10 műszakot visz a szülésznő + a magánrendeléséből egyéb pénzek, havi 1 millióval szerintem durván alulbecsülném a fizetését (én valahol havi 3-4 millióra tenném a bevételét, de persze lehet, hogy ez nem az átlag és tévedhetek is).

2018. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg van aki kifizet akár 150ezret is egy "szülésért". A 15 szülés 1 műszak alatt azért szélsőséges példa, 1 teljes nap alatt is kb a max. Ha figyelembe vesszük, hogy a szülész-nőgyógyászok nem viszik túlzásba a munkát, akkor szerintem 1-2 millió között lehet a hazavitt összeg, kórházi/rendelői munkával együtt. Aki reggeltől estig ezt csinálja és nem kontár, az kb a duplájánál kimaxolja a lehetőségeket. Azt azért hozzáteszem, hogy ez főleg annak köszönhető, hogy a kismamák gondolkodás nélkül keresik a magándokit, mert azt hiszik, ezzel biztosítva vannak, hogy baj nem történhet, hiszen fizetek neki... Erre gyorsan rá is érezett a szakma, így el lettek kényeztetve. Ha azonban végiggondolják (sokszor utólag) hogy miért is fizettek, vagy csalódnak ...megbánják, hogy egy vasat is adtak a szolgáltatásért.
2018. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!