Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Upwork vagy Freelancer.com-on...

Upwork vagy Freelancer.com-on érdemes munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Webdesignerként vagy frontend fejlesztőként van esély ilyen oldalakon munkát vállalni? Nem viszi el az összes projektet a sok indiai, pakisztáni? Európaiként, nem tökéletes angollal van egyáltalán esély labdába rúgni ilyen helyen?
2017. dec. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Tapasztalatom szerint sok nyugati megrendelő rasszista mint az állat, és szívesebben adja fehér embernek a melót. Többször kaptam projektet úgy, hogy volt olcsóbb indiai ajánlat, és volt, aki el is ismerte ennek az okát. Persze ne várd el a nyugati órabért azért, ha ezt meg szeretnék adni, akkor nem távmunkást keresnének.
2017. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű webshopot bárki összetud dobni, rengeteg oldal van erre.

Ha bonyulultab kell, akkor mennek hozzád.

Az indiai olcsón dolgozik, de a legtöbbnek egy forintot nem ér a munkája. Volt szerencsém tapasztalni.

5 millióval olcsóbb ajánaltott kapott a cég, utána, mi naponta szívtunk vele. 6 hónap után nagynehezen megjavították. Ja és a szerverek indiában voltak. Nyáron a heti 2 áramszünetük vicces volt...

2017. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aha, tehát szabad ajánlat-választás = rasszizmus, más nem is lehet. Például olyan tapasztalat, amit #2-es is írt. Vagy az enyém, szintén állok kapcsolatban indiaiakkal - meg tudom erősíteni a leírtakat.

"Mindenki rasszista, akire azt mondjuk."

2017. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatok után egy egész nemzetre általánosítani, és pusztán emiatt hátrányosan megkülönböztetni embereket a rasszizmus pontos definíciója, igen.
2017. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Full frontális retardáció. Nem ez a rasszizmus definíciója. Google-özz egy kört.
2017. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

#5: Oké, én rákeresek erre, te meg közben keress rá az "irónia" jelentésére.


"A hagyományos rasszizmus mint tudománytalan elmélet elutasítása után a modern rasszizmus magába foglalhatja a más „kultúrákkal” szembeni megkülönböztetést is. Példa: „a cigányok sokat lopnak”, „az arabok nőgyűlölők”, „az afrikaiak különösen agresszívek”, „a zsidók mindig hazudnak”. Étienne Balibar francia filozófus a rasszizmusnak ezt a formáját „rasszok nélküli rasszizmus”-nak nevezi. Az ilyen feltevéseknek lehet statisztikai alapjuk, azonban az általánosítás megbélyegzi a közösség negatív tulajdonsággal nem rendelkező tagjait is."


Segítek: "az indiaiak megbízhatatlan szakemberek" is pontosan erre példa.

2017. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes, én csak 1x csináltam ugyan, de pont olyan megbízónak, akinek egyetlen értékelése sem volt, szóval benne volt így némi kockázat.


De fizetett korrektül amiben megegyeztünk, sőt, a végére kiderült, hogy ő se érti pontosan mit akart (gyökér...), emiatt 100%-ig nem is fejeztem be (ő mondta hogy nem kell), de kifizette a teljes összeget. Hétköznap munka után itthon esti pár óráért megérte szerintem kezdőként.

2017. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!