Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi ma Magyarországon...

Kinek mennyi ma Magyarországon a nettó kézhez kapott fizetése? (cafetériával egyéb juttatásokkal együtt)

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat hogy mennyi lehet az átlag fizetés valójában itthon ezért gondoltam hogy kiírom ezt a kérdést! Még annyit szeretnék hogy ki milyen pozicíóban dolgozik! Beosztott, középvezető, felsővezető esetlegesen egyéb! Vállalkozók, tulajdonosok is írhatnak hogy mennyi a kigazdálkodott bevételük! Valamint még annyi hogy milyen területen dolgoznak!

2017. dec. 16. 23:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Bp, diplomás admin meló, 2 nyelv magas szintű tudásával: nettó 230
2017. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
60%
Beosztott vagyok, 350 ezer + év végi prémium. Utóbbinál nagy a szórás pár 100 ezertől milliós tételig terjedhet attól függően milyen projekteken dolgozott az ember.
2017. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem teljesen hihető a ksh statisztika, ha azért írtad ki a kérdést, mert a környezetedben nem ezt látod, akkor jelzem, nem csak a környezetedből áll az ország.
2017. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
68%
Nettó 210 + 20 cafatéria. Szoftverfejlesztő vagyok, pályakezdő. Amikor elkezdtem akkor ez a fizetés reálisnak volt mondható, de már kevés szerintem. Elvileg tavasszal lesz bérújratárgyalás, illetve kb 1 év múlva előléptetés. Bp
2017. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
100%
Illetve bizonyos biztonsági feltételek betartása mellett félévente nettó 200 jön még plusszba. De ez csak a mi projektünkön van.
2017. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Tisztelt 13.-as! Több okból írtam ki ezt a kérdést!

- A fizetés egy igen kényes téma amiről az ember nem feltétlenül szeret kérdezősködni! Na szerintem az ilyen kérdések miatt is létezik ez az oldal!

- Igazad van nem csak a környezetemből áll Magyarország sem területileg sem szociálisan tekintve! (Ez is egy oka volt)

- Csak szimplán érdekelt hogy az én bérem hova sorolható be!

- Valamint az is érdekelt hogy az emberek úgymond anonim módon mit reagálnak erre a kényes témára!


- A cégnél ahol én dolgozom nemrég volt egy igen átlátszó előadás. Mégpedig arról hogy a fizetésemet illetve sok dolgozó fizetését emelik januártól! És felhozták azt is hogy mennyi az az összeg amit minimálisan kellene nekik fizetniük (Amit esetlegesen érdemelnek a dolgozók) Valamint hogy mennyivel többet keresünk amit a cégünk nagyvonalú akkor tart! Miközben meglátásom szerint azért hogy találjanak munkavállalót ez a minimum volt amit meg kellett lépniük! Hozzáteszem így sem találnak munkaerőt! Minőségi munkást meg egyáltalán nem! Ezért sajnos a jelenleg nálunk dolgozók is igen nagy kényelmi helyzetben vannak! Bár hozzáteszem ez a vezetőség érdeme!

2017. dec. 17. 12:01
 17/38 anonim ***** válasza:
85%
Állami cég, gépészmérnök, 1 év tapasztalat, nettó 280, napi 8 óra H-P.
2017. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy így akkor te mennyit kapsz?
2017. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
180 ezer havonta! Heti 40 óra! Minimális műszakpótlékkal! A szombatra semmi, vasárnapra 50 %!
2017. dec. 17. 13:19
 20/38 A kérdező kommentje:
Januártól 18 ezer bruttó emelés!
2017. dec. 17. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!