Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornok/junior webfejlesztők...

Gyakornok/junior webfejlesztőként saját talpon állni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem annyi lenne, hogy szerintetek meg lehet-e élni gyakornok utána junior webfejlesztőként egyedül, esetleg párommal?

Semmi segítségem nincs, sajnos albérlet jöhet csak szóba.

Egyelőre Pécs lehet nagy eséllyel, de szívesen mennék Budapestre is, csak az több pénz is egyben.



2017. dec. 18. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy tipikusan rosszul fizető munka...
2017. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Juniorként sok esélyed nincs... bár - ellentétben azzal amit híresztelnek - seniorként se sok. Manapság ahogy látom már a legtöbb cég is felismerte, hogy ott a joomla, wordpress, és azokkal készítik el a céges oldalaikat.


Én mint kezdő csak ilyen piti kis hülyeségeket kaptam pár éve, és ezt Bp-en!


Voltam állásinterjún is egy szakadt irodában - értsd úgy, hogy még crt monitorok, meg régi fajta besárgult billentyűzetük volt - előttem volt egy csóka, ő mondta is a magáét ennyi meg annyi év fejlesztés áll mögötte, milyen rendszereket használt stb. (félfüllel kihallottam hogy miket beszélnek) aztán fizetésre került sor, ha jól hallottam valami 350 ezret kért. Aztán jöttem én, mondtam hogy oop kezdő, strukturális viszont jól megy, meg hogy nem nagyon van mit felmutatnom, fizetést is csak minimálbért kértem kínomban, pár nap múlva jött a telefon, hogy nem engem vettek fel. De lehet a másik embert sem...


Nálam junior = kezdő, tanuló szint

Munkáltató részéről junior = oop, codeigniter, 3-4 framework ismerete, verziókövető rendszer ismerete de abból se elég egy, svn, git minimum, és vagy 8-10 élő dinamikus weboldal, de jó ha van egy webshopod is.

2017. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Webfejlesztésbe én se vágnék egyedül. Az előző hozzászòlòval viszont nem értek egyet, egy komoly cég nem WordPress-ben készìti el magának a weboldalát. Budapesten állìtom, hogy el is tudsz helyezkedni bruttò 400-450-ért teljesen kezdőként is. Máshol nem tudom mit adnak. Sok sikert!
2017. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A válaszomat, és az abban leírtak Bp-en, a nem tudom már melyik északabbi kerületben történtek, a Budai oldalon... Felvettek volna Ruby fejlesztőnek is, de ahhoz meg 0 volt a tudásom, így nem vállaltam be, mert nem ment.
2017. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a bajom a junior állással nekem is, amit a kettes válaszoló is írt.

A junior nálam mást jelent, mint náluk. Dolgoztam már weboldalakon, webshopokon.. De ennyi mindent nem tudok..


Mikor én voltam Budapesten interjún nyáron, a nettó 200-ra azt mondták, hogy reális.

2017. dec. 20. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!