Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki kínai...

Dolgozott már valaki kínai áruházban? (Ruha, ajándék)? Milyen a fizétés, juttatások?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy kínai áruházba eladónak ,s ma fel is hívtak,hogy ha érdekel a munka megnézhetem. Viszont nekem fix munka kellene megélhetés céljából. Kereskedelmi végzettséggel rendelkezem,szóval a garantált bérminimumot legalább megkellene kapnom. Elvileg.

2018. jan. 19. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kínai áruházakban nem csak a ruhák árai páratlanul alacsonyak, hanem az ott dolgozók fizetései is.
2018. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a fizetés,mint a ruhák: kici,óccó
2018. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kereskedelmi végzettséggel rendelkezem,szóval a garantált bérminimumot legalább megkellene kapnom"


Szeretnék eloszlatni egy tévhitet: nem a végzettségtől függ, hogy megkapod-e a garantált bérminimumot, hanem a betöltendő állástól. Márpedig a kínai nem követeli meg az eladói álláshoz a végzettséget - bárki lehet eladó.


A másik: szinte biztos lehetsz benne, hogy nem annyi órában leszel bejelentve, mint amennyit dolgozol. lehet, ha be is jelent, csak 4 órára, közben meg 8-10-12 órát dolgozol.


A juttatások szót meg szerintem nyugodtan felejtsd el - bocs :-)

2018. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Juttatások-hol élsz te....


örülhetsz ha be leszel jelentve 2-4 órában és a minimálbért megkapod.

És ha csak egyszer is beteg vagy nem mész már ki is rúgtak.

Fizetett szabadság felejtsd el.

2018. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gaborvagyok ***** válasza:
100%
a kínaiakat nagyon meg kellene rendszabályozni, mert nem szeretik a kötelezettségeket....
2018. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!