Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az Aldiban dolgozni?...

Milyen az Aldiban dolgozni? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Erdekelne milyen az Aldi mint munkahely pl.Debrecenbe, vagy mas városba akár, érdekelne..

Illetve milyen Auchanba dolgozni pl.pénztároskent?


Vkinek tapasztalata esetleg?

Köszönöm előre



2018. jan. 20. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Bár nem dolgoztam ott, de mindig az Aldiba jártam és ismerősöm ott dolgozott. Nagyon keményen dolgoznak, nagy a szigorúság, a követelmények. Szerintem bekerülni is nehéz, mert komoly a szűrő.
2018. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Én Auchanról tudnék véleményt alkotni. Valamikor ez a cég fizetett a legjobban. De ma már nem. Nem éri meg oda menni. A pénztárosok keresnek a legkevesebbet az áruházban.Több mint 10 éves munkatapasztalat alatt 2x emeltek fizetést. Bár én nem a pénztárban vagyok. De nem jellemző az emelés.

Managerek ők jól megvannak fizetve, a munkás az csak munkás osztály marad.

Aldiban gondolkozom most én is. Az, hogy kemény a követelmény azt nem tudom. De aki dolgozni szeretne az fog is! Vidéken az auchan csökkenti a béreket. Legjobban a budapesti, és a budaörsi fizet. Ehhez képest eltérő lehet az ország vidéki áruházaiban. Aldiról azt hallottam ,hogy mindenhol ugyan annyit fizet.

2018. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!