Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Deichmannba mennyit keresnek...

Deichmannba mennyit keresnek az eladók?

Figyelt kérdés
Illetve ami még érdekel, az a Pepco
2018. jan. 22. 14:14
 1/3 anonim válasza:
41%
Teljes munkaidő azaz 40 óra 120 ezer ft nettó körül van, a 30 óra az 90-95 ezer ft nettó, a 20 pedig 50-75 ezer ft..tehát elég karcsú, még ha szakpapírod van belőle, akkor is. Én egyetem mellett dolgoztam H&M-be de azért a havi 64 ezer ft-ért amit kiutaltak havonta a 20 órás állásból nem éri meg. Ráadásul napi 10-12 órában pakolhatod a rohadt nehéz cipős dobozokat attól függ a területisnek milyen a szájíze éppen (ismerősöm volt bolt helyettes és eljött mert sarkantyúja lett 5 év 40 órás ácsorgás meg pakolás után tehát ráment az egészsége...). HA választani kell, akkor inkább Pepcoba menj.
2018. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 23. 17:34
 3/3 anonim válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség! Mármint a fizetés része.

Kevés 8 órás eladó van szerintem, inkább 6 meg 4 órásak vannak, és ők is elég jól keresnek!

Forgalmasabb boltban egy 4 órás hazavisz nettó 90-től akár nettó 120 ezret is!!!

Kevésbé forgalmasabb boltban sem rossz egy 6 órás bére, kb 110-120 ezer. :)

2018. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!