Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A legjobb diplomák azok,...

A legjobb diplomák azok, amiknél hangsúlyt fektetnek a "menedzsmentre"?

Figyelt kérdés

A legnépszerűbbek is azok, amiknél bent van a nevében,hogy menedzser vagy menedzsment.Nem véletlenül, ugyanis ezek nagyon keresettek.


Nekem közlekedésmérnöki és egy műszaki menedzser diplomám van, párhuzamosan csináltak a kettőt, nagyon sok volt a közös tárgy, lett 4 év alatt két diplomám.


Viszont, mindig a műszaki menedzserrel tudtam elhelyezkedni jó helyekre,jó pozíciókba 27 évesen már bent volt a beosztásom megnevezésében,hogy vezető.


A közlekedésmérnökkel elmehettem volna a Máv-hoz, aztán a felét keresném, mint most és nem emelkedne a fizu automatikusan.



Szóval, aki gazdálkodás és menedzsmentre vagy műszaki menedzsernek szeretne tanulni, hajrá, nem jár vele rosszul.

Ha van is érzéke a szervezéshez és szereti is csinálni,akkor különösen ajánlom neki.


2018. jan. 25. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezetés és szervezés BME.


Én Msc utàn ezt meg az MBA-t néztem ki.

Plusz nézd meg Cambridge School vezetõi képzését itt Magyarorszàgon,én is lecsekkolom.

Nekem is ez a cél vezetõi karrier,szervezés.

Csak én IT projektvezetõ,director,Enterprise Architect a cél.

2018. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Te most feltettél egy kérdést és megválaszoltad magadnak? Egyébként tévedsz, a "legjobb" diplomák azok, amiknek benne van a nevében, hogy "informatikus" vagy "mérnök". A gazdasági diplomák csak utána következnek, azok között is élen a gazdelemzővel, gazdálkodás és menedzsment még közgáz diplomák között is maximum 4. legjobbnak számít. Kicsit informálódj mielőtt butaságokkal tömöd a népet :D (egy gazdálkodási és menedzsment szakos közgazdász)
2018. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Építőmérnökként már 25 évesen benne volt a beosztásom megnevezésében, hogy vezető. 28 évesen már felsővezető. Akkor most nyertem?

Szerintem ez nem feltétlen végzettség, sokkal inkább rátermettség és szerencse kérdése. Amikor friss diplomásként vezetői székbe ültettek, akkor jöttem rá, miért nem bevett szokás ez. Csak valaki beismeri, hogy sz*r rájönni, hogy "nem tud semmit" az életről, a gyakorlatról és igyekszik rohamos tempóban felvenni a fonalat, valaki meg azt gondolja elmenedzseli a dolgokat úgyis, hogy lövése nincs az egészről. Nem a menedzser végzettség tesz valakit jó vezetővé, de egy jó vezető típusú embert mégjobbá tehet egy menedzser képzés.

2018. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

Tehát van egy közlekmérnök BSc-d meg egy műmenedzser BSc-d. Klassz, de okos ember nem csinál műmenedzser BSc-t, ha már van egy mérnöki diplomája. Miért nem csináltál MSc-t?

A "klasszikus", legnagyobb presztízsű és elismertségű menedzsment diploma az MBA, ha már ennyire érdeklődsz a téma iránt.

2018. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 20 évesen benne volt hogy vezető, érettségi sincs....
2018. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!