Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan csináljak pénzt hamar?

Hogyan csináljak pénzt hamar?

Figyelt kérdés
most volt szülinapom,és annyi zsém nem volt,hogy elmenjek meginni pár sört,jelenleg munkanélküli vagyok,tavaly végeztem sulival,regisztrált munkanélküli vagyok,de mire kapok onnan valamennyi pénzt,az legalább 1-2 hónap,mit csináljak addig?a nyári munkák már foglaltak,10-20ezer forintért mit meg nem adnék:(
2010. jún. 6. 13:41
 1/3 anonim válasza:

Meg kell változtatnod a munkalehetőségről alkotott véleményed.

Hinned kell és megtalál a meló és a zsozsó,ne szegénység ellen küzdj hanem a gazdagság mellett legyél.

Ez a lényeg mindenben amit akarunk-nem akarunk a többi jönni fog.

2010. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teszvesz vatera...meki
2010. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vaterán megveszed az olcsó 1 Ft-os festményeket és tovább adod drágábban. Vagy felteszed vaterára a nem használt felesleges dolgaidat.
2010. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!