Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki logisztikával foglalkozik,...

Aki logisztikával foglalkozik, mesélne a tapasztalatairól?

Figyelt kérdés
Hol tanultál, kezdő fizetés, továbbképzési lehetőség, magánélettel összeegyeztethetőség, a munka jellemzői stb.

2018. febr. 2. 06:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is épp most tettem fel itt egy hasonló kérdést,de szerintem nem nagyon lesz rá válasz,pedig most kezdeném tanulni a logisztikai ügyintéző,fuvarszervező szakmát.

Én évekkel ezelőtt dolgoztam raktárosként és raktárvezető helyettesként.Akkor idehaza a fizetések a béka feneke alatt voltak. 110-140 között kerestünk(Még raktárvezető helyettesként is csak 140-et kaptam).Álltalánosságban beszélek neked a 4-5évvel ezelőtti helyzetről(HANGSÚLYOZOM! 4-5évvel ezelőtt és raktáros és raktárvezető helyettesi pozíciókról beszélek) napi 8-10 óra munka,sosem tudtam meddig maradok aznap,mert ha csúszik a kamion(időjárás,forgalom,bármi miatt)akkor meg kellett várni,mert addig nem mehettél haza míg le nem pakoltáok,be nem táraztátok,esetleg le nem lett szortírozva/fellőve.Havonta egyszer kötelező leltár,ilyenkor szombaton is be kellett menni 4-6órára,ezt normál órabéren számolták.Ké-három hetente auditok,ilyenkor pucba kellet vágni az egész raktárat,a napi meló mellett suvickolás takarítás órákig és az audit napján szigorú munkavédelmi előírás betartás(Minden pillanatban legyen rajtad mellény,sisak,munkavédelmi csuka ecetera).Ha valami elromlott segíteni kellett megjavítani.Volt olyan nap ogy 2-3 órát vártunk a fuvarra,ilyenkor punnyadás volt(persze kajálni,wc-re,cigizni stb. nem lehetett kimenni) aztán kapkodás,fejetlenség.Szabira nem mindíg engedtek el,ha táppénzre mentél morogtak,ha késtél morogtak,ha rosszul csináltál valamit morogtak... Alapjáraton az esték és a hétvégék szabadok voltak,de örült az ember hogy lyuk van a fenekén,nemhogy magánélet,meg kirándulás stb... Ha egy nap úgy mentem haza hogy nem fáj a derekam az maga volt a csoda.

Nagyvonalakban ennyi.Ez egyébként 5 raktárról alkotott álltalános véleményem... Most inkább elvagyok bizti őrként havi 150-170 ért és nemnagyon erőltetem meg magam.Mellette bőven van időm tanulni,családra etc.

2018. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) megkérdezhetem hogy mi az iskolai végzettséged?
2018. febr. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!