Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közigazgatási szervezői...

Közigazgatási szervezői végzettséggel könnyen el fogok helyezkedni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 08:07
 1/9 ede1219 ***** válasza:
50%
Mekibe burgerkingbe mindig van felvétel.
2018. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy a végzettség a kapcsolat számít. Lehetsz 5 diplomás is ha nem ismersz senkit éhen halsz, a másik véglet a totál idióta 1 bites agyú akinek cimbije az ügyvezető és beülteti vezető posztra kb semmihez nem ért.
2018. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

"Tök mindegy a végzettség a kapcsolat számít. Lehetsz 5 diplomás is ha nem ismersz senkit éhen halsz, a másik véglet a totál idióta 1 bites agyú akinek cimbije az ügyvezető és beülteti vezető posztra kb semmihez nem ért."


Ez egy nettó baromság, amit csak a totál idióta emberek hangoztatnak mindig.


Egyébként én a helyedben kerülném ezt a szakot. Mégis mit lehet ezzel csinálni? Neked van ötleted? Láttál ilyen álláshirdetést?

2018. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Én ezt végeztem.


Most egy logsztikai multinál dolgozok vám- logisztika területen. Szeretem nagyon a munkám :) Pár éven belül pénzügyőr szeretnék lenni, oda pláne jóo jön majd.


A volt csoporttsaim nagyrésze is elhelyezkezdett, sokakkal tartom a kapcsolatot.

Pár ember rendőrségnél van irodán, van aki a nyugdíjfolyósítónál, van jó pár NAV-os dolgozó ( utolsó évben már hívtak minket iskola által interjúra a NAV-hoz) , több pénzügyőr ( itt a tiszti rang miatt jön jól nagyon ez a végzettség), a 2 legjobb barátnőm pedig a Főpolgármesteri Hivatalban dolgozik.. ( pl se nekik, se nekem nem volt protekciónk, hirdetés útján helyezkedtünk el)


Hol szeretnél dolgozni?


3 éve végeztünk.

2018. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#3-as is ezek szerint apuci által beprotezsált marharépa aki hazaviszi a zsíros fizetést de semmit nem ért a feladatköréhez :D Bezzeg chateli tud meg gyakori kérdésezni. Nettó baromság parancsolj ez jár neked! Nem olvasok el választ szia.
2018. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

"#3-as is ezek szerint apuci által beprotezsált marharépa aki hazaviszi a zsíros fizetést de semmit nem ért a feladatköréhez :D Bezzeg chateli tud meg gyakori kérdésezni. Nettó baromság parancsolj ez jár neked! Nem olvasok el választ szia."


Ha nem olvasol választ, akkor mi a francnak írsz? :D Szerinted ma mindenki aki dolgozik, csak be van protezsálva? Mindenkinek gyárigazgató az apja, vagy mi a pélót képzelsz?

2018. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

0%-ban hasznos a válaszom, mert nem lettem munkanélküli, meg az ismerőseim se? :D

Lepontozott a sok tehetetlen nyomi, aki a kormányra, a vilagra meg mindenre ráfogja miért életképtelen :)

2018. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%
Azért 0%-ban hasznos a válaszod mert még az óvódában sem kamuznak ennyit :)
2018. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f..szom ez a sok 30 meg 40%-os troll?
2018. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!