Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előny vagy hátrány munkára...

Előny vagy hátrány munkára jelentkezésnél, ha folyamatban lévő tanulmányaim vannak?

Figyelt kérdés

Irodai, adminisztrációs, recepciós munkákat keresek részmunkaidőben. Folyamatban lévő jogi tanulmányaim vannak (de már csak záróvizsgáznom kell, bejárnom nem), valamint irodai titkár okj-s képzésen vagyok. Utóbbi miatt keresek részmunkaidős állást, hogy be tudjak rá járni. Ezt inkább pozitívumként értékelnék?


Az gondolom, előny, hogy évekig irodákban dolgoztam diákként, és nagy tapasztalatom van ügyfelekkel is. Telefonkezelést is sokat gyakoroltam, nem illetődnék meg tőle, illetve van egy középfokú angol nyelvvizsgám.


Ezek alapján lehet esélyem, vagy még simán a szürke tömegbe tartozom? :(


2018. febr. 4. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy csomó helyen direkt ki is van kötve, hogy folyamatban lévő tanulmányok. Nézd meg a professionon, bár ezek főleg gyakornoki állások. Részmunkaidős inkább telefonos ügyfélszolgálatosként tudsz lenni.
2018. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A profession oldalán pont nem találtam ilyeneket, de majd nyitottabb szemmel járok. Köszi a válaszod. :)
2018. febr. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!