Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önkéntes munka később...

Az önkéntes munka később rosszul mutatna az önéletrajzomban?

Figyelt kérdés
Egyetemet végeztem, a végzettségemmel sikerült is elhelyezkednem. Munkahely váltás előtt állok, és szeretnék a 2 munka között önkéntes munkát vállalni külföldön. (Az önkéntes munka nem a végzettségemhez kapcsolódna.) Viszont nem tudom hogy ha később újra állást keresnék (nem feltétlenül Mo-on), hogy mutatna az önéletrajzomban hogy hogy fél évig - 1 evig "nem csináltam semmit".

2018. febr. 14. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kulturált helyeken az plusz pontot jelent, nyuszikám.
2018. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért gondolod, hogy egy külföldi önkéntes munka hátrányt jelentene: normális helyeken ez inkább előny.

Persze nem azt kell beírni utána az önéletrajzba, hogy "nem csináltam semmit" :D , hanem, hogy xy országban önkéntes munkát vállaltál.

2018. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, mert teljesen mással foglalkoznék mint amiben amúgy dolgozok.

De köszönöm a válaszokat, részben megnyugodtam :D

2018. febr. 14. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább előny! Írd bele utána önéletrajzodba röviden mivel foglalkoztál. Mindegy, hogy nem szakmai.
2018. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is inkább előny. Én a huszas éveimben úgy éreztem, hogy nem akarok még bennragadni a mókuskerékben, ezért felmondtam a munkahelyemen és kimentem külföldre. Majd ezt követően még 2 másik országban éltem, nem a szakmámban dolgoztam, - igaz nem is mosogattam - és mikor viszzamentem Magyarországra nagyon hamar találtam munkát.
2018. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!