Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozóból mesteremberré...

Programozóból mesteremberré átképezni magam mekkora hülyeség?

Figyelt kérdés

Programozóként (szoftverfejlesztő) dolgozom kényelmes irodai környezetben, és a fizetés is kimondottan jó, szóval nincs panaszom, kivéve hogy kezdem kicsit megunni a gép előtti létet. Bemegyek az irodába, és egész nap ülök és a gépet bámulom.


Sokszor gondolkoztam már, hogy mennyivel jobb lenne valami mesterembernek lenni, például vízvezeték-szerelőnek. Kapsz egy csomó címet, kimész, utazol, új emberekkel találkozol, látsz egy problémát, és néhány óra alatt megoldod, és ezzel is elég jól tudsz keresni.


Szerintetek mennyire lenne ez jó ötlet?

Egyáltalán van erre mód?

Meg lehetne valahol tanulni 30-40 közötti életkorban egy új szakmát?


Gondolkodtam még a villanyszerelőn is, de félek, hogy megrázna az áram. De a légkondi-szerelő is elég jól hangzik.


Igazából inkább olyat akarnék, ami könnyű fizikai, szóval nem burkoló meg ács meg festő, akik egésznap kemény fizikai munkát végeznek és 20 kg-os köveket emelgetnek.


2018. febr. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ha a számítógép előtt nőttél fel akkor még a vízvezeték-szerelő munka is nehéz fizikai lesz számodra. Én inkább megtartanám a jelenlegit és szabadidőmben erős fizikai aktivitást igénylő dologba kezdenék.
2018. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kijaros rendszergazda?


esetleg ha mernokinfod van robotok iranyaba nezelodnek, azokat kell javitani butykolni


amugy most lehet estin mindenfele okj.t csinalni ingyen, a villany nem bant ha mar ismeritek egymast :)

2018. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled te léhűtő?
2022. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!