Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy 1-2-3-4-5...

Mennyit keres egy 1-2-3-4-5 éve elhelyezkedett budapesti kórházban lévő gyógytornász nettóban? Illetve mennyi lehet a kezdő nettó bér?

Figyelt kérdés
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, kérlek pontosak legyetek .

2018. febr. 20. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyra értékelném, ha olyanok is válaszolnának akik gyógytornászok (diplomás) !
2018. febr. 20. 23:41
 2/6 anonim válasza:
71%
Közalkalmazotti bértábla szerint kapsz fizetést. 3 évente pedig szintet lépsz.
2018. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, de légyszíves írd le, hogy az mit jelent összegben (nettó, bruttó, amelyiket tudod).
2018. febr. 25. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
jobban jársz úgy látom, ha beszélsz egy gyógytornásszal a kórházban. :)
2018. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat mégis kb tól-ig kategóriában. Aki tud kérem válaszoljon ! Nagyon szépen köszönöm előre is !
2018. márc. 21. 17:24
 6/6 anonim válasza:
80%

Szia, én gyógytornász vagyok egy kórházban, ahol 172 ezer ft nettó fizetést kapok. Szerencsésnek mondhatom magam, mivel kapok ágy meletti pótlékot (24ezer bruttó), mert intézménye válogatja, mert sajnos nem mindenhol adják meg. Igaz én 8 órában dolgozom, míg másutt 6-ban.

Egyébként a közalkalmazotti bértábla F kategóriájába tartozunk (BSc). 1 éve dolgozom, 3 évente van valamiféle ugrás a fizetésben.

Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan.

2018. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!