Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most akkor mennyit lehet...

Most akkor mennyit lehet keresni "C" Kategóriás jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
Mostanában tettem le a "C" kategóriát és nézem az álláshirdetéseket. Általában a 300 nettó belföldön "C" kategóriával a hirdetések szerint már luxus pénz. Körülbelül 200 és 250 körül kínálnak, ha kínálnak annyit belföldön. Erre többször látom a facebook hirdetések alatt, hogy valaki beírja, hogy bolond, aki elmegy napi 17 ezerért belföldön mondjuk egy billencsre, mert az kevés. Akárhogy nézem az minimum 340-370 forint egy hónapban. Most akkor mennyit kapnak ezek az emberek, ha sokszor nemzetközire "CE" kategóriára fizetnek napi 15 ezret a hirdetések szerint. Tényleg vannak cégek akik fizetnek több mint 17 ezeret egy napra nettóban belföldön egy sima "C"-re?

2018. febr. 21. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima "c" amivel naponta hazajársz 150-250 a plafon... a 250 már kiemelkedő.

Én CE -vel kapom 250-300 között... napi hazajárással...

A nekem hirdetesben, és telefonon az igéret 22 napra 320.000 volt, ahhoz képest 24 napra 299.000 kaptam... tehát a hirdetéseket nagyon ovatosan kell kezelni....


Az a baj, hogy a sofőr szakma minimálberes szakma, ha minimáberre vagy bejelentbe annyit biztos kapsz, az feletti összeg csak adható, igy jön ki hogy vagy kapod vagy nem.... nagy cigányságok vannak ebben a szakmában, ha nem vagy észnél, vagy latják rajtad higy hagyod, akkor vonogatni fogják...

2018. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én i valahogy így gondoltam a fizetéseket, amit írtál... Csak a facebookon volt egy hirdetés, ahol 17 ezret kínáltak egy C+E kategóriás munkában naponta. Erre beírta egy fickó hogy sima C jogosítvánnyal többet keres naponta billencsen mint napi 17 ezer. És bolond aki elmegy ennyiért. De az a legdurvább, hogy volt még olyan aki igazat adott neki. Ezért nem értem, hogy akkor ezek az emberek mennyit kapnak? Vagy csak szájhősök?
2018. febr. 21. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyentől meg kell kerdezni a ceg nevet, ha ki meri irni, akkor van alapja, ha kussol, akkor kamu.

De nem szabad hinni a facebookos sofőröknek...

2018. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, nem belföld ugyan.

Győr környéki 3 autós cég, 15 tonnás ponyvás teherautó, nemzetközi viszonylatban (főként német), fix 15k minden megkezdett nap (álló nap is).

Bp. környéki kb 12 autós cég, 18 tonnás hűtős teherautó, nemzetközi viszonylat, export-import (német, svájc, olasz, benelux), fix 15k minden megkezdett nap, álló nap 9k, belföld 12k. Van csak belföldes munkájuk is, ilyen előrakó jellegű (felrakod az export árut és elviszed a telephelyre, vagy felveszed a megrakott importos teherautót és elviszed lerakni) az is 12 ezret fizet naponta. Itt 21 napra kaptam 300 ezret.

Az autók felszereltsége és állapota (legalábbis amiket én vezettem) mindkét cégnél kritikán aluli volt.

2018. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg lefelejtettem. Jelentkeztem a waberers szemereyhez is, kecskeméti telephelyre. Munka: hajnali munkakezdés, emelőhátfalas teherautóval coop üzletek terítése. Olyan 200-240 között ígértek nettóban. Itt viszont nem dolgoztam, tehát konkrét tapasztalatot nem tudok mondani.
2018. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olyan napi 12-20,utóbbit már óvatosan kezelném.Ami nem mindegy:hány órára kapod pontosan a pénzt ,egyáltalán kifizetik-e (hiába igérnek mondjuk napi 17et ha sosem kapod meg,a kevesebb de biztossal hosszútávon jobban jársz).Van-e folyamatosan munka(szép egy havi 350-400 de mivan ha évi 9 hónapra kapod,utána semmi),az ezt követőek;milyen a cég;a főnök;a kollegák;az autók állapota..(sok helyen kritikán aluli);kapsz-e behajtási engedélyt,és ha nem ki fogja fizetni a bírságokat?(meg ha fizetik is a jogsin a pontok hamar gyűlnek) stb.stb.
2018. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!