Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy aszisztens egy...

Mit csinál egy aszisztens egy fatelepen vagy mondjuk egy fűrdőszoba szalonban?

Figyelt kérdés
Mik a feladatok ? Megrendelések, eladott áruk számlázása, rögzìtése ilyenek ? Köszi :) sok ismerősöm ilyen munkát csinál és mindegyikőjük mást mondd. Énis szeretnék ilyen területen dolgozni,de nem.tudom,hogy mennyire kell hozzá agy és mennyire könnyen lehet betanulni.
2018. febr. 23. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az aszisztens szó Magyaroszágon nem a megfelelö használatban van. Legtöbbször az aszisztensek nem aszisztensi munkát végeznek, hanem egy teljes munkakört tesznek ki, aszisztensi pénzért.


Az aszisztens segítséget jelent, aki valakit kisegít, pl a fönöknek az aszisztense fénymásol, asztaltfoglal, szállást foglal, idöpontot egyeztet...


Egy fatelepen ha valaki, számlát ír, megrendel, az már nem aszisztens, ha csak nem valaki alá dolgozik.

Pl egy nagy cégnél voltam irodai aszisztens, itt behozták a munkavezetök a papírokat és ezek alapján írtam számlákat. A munka vezetö oda adta mit kell rendelnem és azt megtettem, de semmit sem magamtól, igazából én csak a papírmunkát végeztem el.


De voltam aszisztens cégnél ahol nem volt munka vezetö, hanem én mint aszisztens aszisztens pénzért csináltam egy munkavezetö feladatát és az aszisztens feladatát...


Voltam irodavezetö is, és ott az egész iroda dolgait én vezettem, de ott legalább megfizettek érte...

2018. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az asszisztens mindenki csicskája. Ezt itt másold már le, azt nyomtasd ki, amazt nézd már meg, szóljál már Ferinek, hogy küldje be a Sanyit, fogadd a vendéget, tájékoztasd a kedves ügyfelet, iktasd a számlát, keress meg egy három évvel korábbi levelet - mindent máris, rögtön, azonnal, mérnincsmégkész, nemigazhogymegintrádkellvárni, államunkanézdmeg.

Sok agy nem kell hozzá, betanított szellemi munkáról van szó, csak a stresszt kell jól viselni.

2018. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!