Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki ledoktorál, akkor...

Ha valaki ledoktorál, akkor értékesebb lesz a munkaerőpiacon vagy inkább csak akkor érdemes doktorálni, ha egyetemeken szeretnénk kutatni és oktatni?

Figyelt kérdés

Én gazdasági alapot végeztem, most tartok az msc képzésnél,már nincs sok hátra belőle és erősen gondolkodok egy doktorin.


A jelenlegi MSC képzésem is levelezőn megy, munka mellett csinálom.Egy doktorit mennyire nehéz levelezőn megcsinálni?


A menedzsment tárgyak nekem nagyon jól mentek, érdekel is a téma.Én erre gondoltam, hogy ebből szeretnék doktorit csinálni, gazdaságtudományok doktora,de menedzsmentre specializálódva.


A munkaerőpiacon mennyivel értékesebb egy doktor, mint egy nem doktor?


2018. febr. 23. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
akkor van értelme, ha kutatni is akarsz, ettől nem leszel értékesebb a munkaerőpiacon
2018. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!