Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hoteleknek önéletrajzot...

Hoteleknek önéletrajzot küldve mennyi idő, míg el tudok helyezkedni Ausztriában?

Figyelt kérdés
Tudok németül és angolul, van vendéglátásban is tapasztalatom, szóval ez nem gond ( mint pincér, de elvállalnék takarító vagy konyhai kisegítő munkát is). Nézem a neten minden lehetséges helyen a főként tiroli hotelmunkákat, először telefonon érdeklődök. Mindenhol az a válasz, küldjek önéletrajzot. El is küldöm. Egy hónapja megy ez már így. Egy helyen lehetett volna kezdeni, de sajnos azonnal, ez nekem meg nem megy, most nem részletezem miért. Mindenhol beleírtam és el is mondtam, hogy legkorábban áprilistól tudnék kezdeni, vagy megbeszélés szerint később. Mennyi idő, míg ismerős nélkül, így önéletrajzokat elküldve és telefonálgatva szerencsével járhatok?

2018. febr. 26. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy az alpesi hotelek 95%-a legkésőbb májusig tart nyitva, aztán szezon vége októberig :D


Szóval inkább a városokban nézelődj már.

2018. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy nyitva vannak nyáron is. Nem tudom honnan szedi az 1. válaszoló ezt. Nem hinném, hogy van fogalma arról mekkora veszteség az, ha bezárnak néhány hónapra ezek a hotelek. Ha nem válaszolnak 1-2 napon belül akkor nem is fognak. Ez a tapasztalatom. Ha kellesz nekik akkor meg meg tudtok egyezni a kezdésben. 1-2 na, vagy 1 hónap múlva... Mindegy. Ebben rugalmasak. Hónapokat azonban sehol nem várnak rád. Vagy ugrasz, vagy nem. Ui: szálldaipari szakember
2018. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!