Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B kategóriás futár osztrákokná...

B kategóriás futár osztrákoknál mennyit keres kb?

Figyelt kérdés
Nettóba, GLS, ottani posta vagy akár csak egy pékség futára, teljesen mindegy
2018. márc. 1. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy pékségnek dolgoztam ( B jogsival ) , heti hat nap, reggel kb. 5.30 - kor volt bepakolás , naptól függően 11-12 órára értünk vissza Bécsből ( biokenyér volt az árú ) , 800 nettót kaptam , 20 órára voltam bejelentve.Ha volt büntetés , azt magadnak fizetted , reggel fél hatkor 150- el mentünk Bécs fele ,időt kellett nyerni , mert Bécsben már nem tudsz gyorsan hajtani.


A kollégám aki betanított , régebben futár volt

( Bécsben volt egy körzete valamelyik osztrák futárcégnél ) 1800-2000 nettó euró körüli fizetést emlegetett , 12 óra munka volt állítólag , hétfőtől péntekig.Állítólag annyi csomag van , hogy a nyakadba dől , ha kinyitod a kocsi ajtaját.

Tehát addig dolgozol , amíg van kézbesítenivaló csomag.

2018. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm válaszod!
2018. márc. 2. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!