Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti élnétek ezzel a külföldi...

Ti élnétek ezzel a külföldi munkalehetőséggel a helyemben?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy nem rég végeztem egy budapesti egyetemen marketing szakon. Nem sokára leszek 24 éves és sok mindent átértékeltem az életemben. Rájöttem, hogy más szak is érdekel, konkrétan informatika és azt szeretném elkezdeni egyetemen, alapszakon. Legjobb lenne mindezt külföldön. Úgy voltam vele amíg nem kezdődik el az egyetem nézek az adott országba valami munkát. Találtam is és fel is vettek egy ügyfélszolgálatos munkára Írországba. Azonban most elbizonytalanodtam így, hogy felvettek. Kicsit keveslem már a munkakört, mivel azért a most végzett szakomat is szeretem és dolgoztam is benne. Fejben minden jónak tűnt, hogy kimegyek dolgozni majd tanulni azonban így hogy itt a lehetőség teljesen máshogy látok mindent. Ti diplomával és szakmabeli tapasztalattal bevállalnátok egy ilyen melót külföldön?
2018. márc. 2. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
25%
nekem ehhez nem kellett diploma sem. eleg volt az otthoni nyomorgo, korrupt depresszios nepseg.
2018. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!