Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért gondolják azt a "prolik"...

Miért gondolják azt a "prolik", hogy aki már átlagon felül keres az "az ő adójukból, lopásból és/vagy adócsalásból gazdagodott meg?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 00:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Mert ez jellemzően így van.

És nem feltétlenül lopás/csalás miatt, hanem mert például a versenyszférában a magas fizetések a profitból származnak, ami végső soron az emberek lehúzása.

2018. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Tán azért mert "proli" ?


Üzenem a proliknak, hogy nem kell elmenni szavazni és olyan emberekre leadni a voksot, aki csak azoknak kedveznek és azokra gondolnak akik átlagon felül keresnek. Most tényleg micsoda dolog az, hogy a proli, aki hajnalban felkel és elmegy dolgozni az üzembe, keres minimálbért, nettó 85-90-et, érettségivel meg a raktárba az adminisztrátor nettó 260-at.


Diplomás gyes, nem diplomás gyes, hát nem vérlázító ?!

2018. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

"Mert ez jellemzően így van.

És nem feltétlenül lopás/csalás miatt, hanem mert például a versenyszférában a magas fizetések a profitból származnak, ami végső soron az emberek lehúzása."


LOL. Üdv a kapitalizmusban, lassan ideje lenne hozzászokni, volt rá 28 éved.:D Amúgy a közszféra dolgozói szerinted miből kapják a fizetésüket, tán csak nem az adónkból? Amihez a magas fizetésűek lényegesen többel járulnak hozzá, ugyebár...:-)

2018. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Magyarországon az emberek jelentős részének erősen torzult az erkölcsi értéke ha lopásról van szó. A melós simán zsebre vág egy hatos anyát ha otthon szüksége van rá és akad egy a szerszámos ládában az üzemben. Az irodista is szemrebbenés nélkül hazavisz egy marék gemkapcsot mert úgyis van még a dobozban. Ezek olyan apróságok. Nem is lopásnak. DE mégis az !!!

Akkor honnan is kezdődik a lopás ? Természetesen onnan amit a főnökség csinál.

2018. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1 es válaszoló a profit miért lenne egyenlő az emberek lehúzásával?
2018. márc. 4. 00:58
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Még bennük él a komcsi mentalitás. Valamiért azt hiszik, hogy mindenkinek ugyanannyi jár.
2018. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Mert nagyrészt így van. Kormányközeli vállalkozók, mészáros lőrinc, dohányboltosok, de említhetnénk a komplett politikai gárdát és holdudvarukat is, akik a privatizáláskor szétlopott állami vagyonból lettek multimilliárdosok.
2018. márc. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Miért gondolják az átlagon felül keresők, hogy alattuk mindenki proli?
2018. márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az átlagon felüli keresők azok, akik havonta több, mint 10 milliót visznek haza(nettóban!)

Kiszűröm azokat, akiknek valami hatalmas ötletből lett pénzük vagy egyértelmű a tudásuk.

Utána pedig én is bélyegzek.


Nekem senki se mondja, hogy Gázszerelő Úr! egy nagytudású üzletember.

Bár a magyar népet sem értem. Rég bitófán kéne lógnia és az összes vagyonát államosítani, nem az, hogy lopnak a szemünk előtt és megtehetik.

2018. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a saját rokonságomon belül van olyan akik szépen elhaladtak a családi vállalkozásukkal. Nem irigylem tőlük, mert nagyon sok munkájuk volt és van a mai napig nekik benne. De tisztába vagyok azzal is, hogy a dolgozóikat nem jelentik be rendesen, zsebből megy minden, nyugtát se adnak, nagyon sokszor, stb...
2018. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!