Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka keresése dolgozóként?

Munka keresése dolgozóként?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen egy hónap a felmondási idő, most keresgélek új helyet, de még nem mondtam fel, mert nem biztos, hogy egyhamar találok is. Ilyenkor lehet kérni azonnali felmondást, ha találnék, vagy muszáj kivárni az egy hónapot, mert nem elég jó indok az új hely? Valamint az új munkáltató általában megvár?
2018. márc. 8. 21:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem attól is függ hogy milyen a mostani munkaszerződésed..és mennyire korret a vezetés.Én szerencsés voltam,egy hét munka két hét szabi,mivel sok szabim volt,igy előbb tudtam kezdeni az új helyen.Egyszerre lehet két munkahelyed is.
2018. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!