Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek tényleg lehet...

Szerintetek tényleg lehet pénzt keresni azzal, hogy online kérdőíveket tölt ki az ember?

Figyelt kérdés

Van olyan aki így keres pénzt közületek?

mennyire biztonságos ez? Kiváncsi lennék rá, hogy megéri-e?

vagy a nagy részük becsapás?

És ha igen, akkor mi a céljuk a megszerzett adatokkal?

Annyi otthoni munkát kínálnak, de honnan lehet tudni, hogy melyik nem csak átverés?


2010. jún. 9. 22:48
1 2
 1/18 anonim válasza:
66%
Figyi, az én tapasztalatom az, hogy az otthon végezhető, meg online munkák kivétel nélkül mind átverések. A hiszékenység vámszedői. Én legalábbis régebben többször át lettem verve így.
2010. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
ezt miert az ezoterias kerdesek koze irtad??
2010. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
amugy szerintem sem lehet komoly penzt keresni az ilyen munkaval...
2010. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Én regeltem egy ilyen oldalra, azt írták, hogy folyamatosan küldik majd nekem a kitöltendő kérdőíveket... hát két hét alatt egyet se kaptam. Így évekig tart, mire összejön annyi pénz, hogy kifizessék nekem, gondolom, addigra meg szépen csődbe fog menni az oldal... de azért még várok kicsit, hátha :D

Mindenesetre a megélhetésed ne erre alapozd.

2010. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Én több ilyen oldalra is regisztráltam,kaptam is választ,viszont a sok közül egyedül csak a Global test market küld viszonylag rendszeresen kérdőíveket.Már több,mint 2 hónapja csinálom,de pénzt még nem láttam belőle!Állítólag csekket küldenek,amikor már elég pontot összegyűjtött az ember.Nem sok idő ráfordítást igényel,mert havonta kb 1-2 kérdőívet kapok csak.De a türelmem véges,még várok valameddig,de ha továbbra sem küldenek érte semmit,akkor nem fogom csinálni.Ingyen még kérdőívezni sem vagyok hajlandó egyetlen cégnek sem!
2010. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
95%

Pénzt lehet keresni velük, de nem túl sokat. Ahol meg tőled kérnek pénzt hogy regisztrálhass az mind átverés.


Ha tudsz angolul akkor itt egy oldal ahol cikkek olvasásával és értékelésével tudsz pénzt keresni és egyben az angolt is gyakorlod:


[link]


3-8 centet fizet értékelt cikkenként de csak akkor tudod kivenni paypal számrára ha elérsz 50 dolcsit. Kb 1 hónap alatt össze lehet szedni.

Az oldal 5 dollár jutalmat ad ha mást is meghívsz és a meghívottnak sikerül összegyűjtenie 50 dolcsit.

Ha gondolod használd ezt a linket és akkor elvileg az én meghívottam leszel:


[link] /?ref=4369192


Neked semmi vesződséggel nem jár ha a meghívotamként regisztrálsz, nekem viszont nagy segítség.


Ez meg egy magyar nyelven is elérhető kérdőív kitöltő oldal:


[link]


Itt is lehetsz a meghívottam ha az alábbi linket használod:


[link] /f.asp?RefEmail=st0rmw4rri0r%40gmail.com


Ezeknél nem kérnek pénzt és többen írták már hogy fizettek. Vannak még a PTC (pay to click) kategóriájú oldalak ahol hírdetésekre lehet klikkelni, de az egy másik kategória.

2010. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te mióta csinálod ezt? és mennyit fizettek ki eddig?
2010. jún. 10. 17:28
 8/18 anonim válasza:
100%

Readbud-ot kb 2 hete kezdtem. Napi átlag 20-25 cikket olvasok és értékelek (ennyit ajánl fel). Jelenleg 17.54 dollárnál járok, de csak 50 felett lehet kikérni. Tényleg csak arra jó hogy meló közben olvasol pár érdekességet. Persze nem muszáj elolvasni a cikkeket, elég megnyitod aztán két perccel később rányomod hogy ez akkor 3 vagy 4 vagy 5 csillag és nyitod a következőt. A haverom egyszer már kért ki pénzt 2 hete és megkapta.


Marketagent-en eddig 1 kérdőívet kaptam kb két hete, azóta semmi. Még nem kértem ki a 2.5 eurómat.


Amivel keményebben tolom az a PTC. Kb 25 oldalon regisztráltam és kattintok hírdetésekre. Ha érdekel írj emailt a st0rmw4rri0r kukac gmail pont com-ra és átküldök egy listát néhány jótanáccsal. Itt nem offolnám szét a topikot.

2010. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ha jól írtam be a mail címedet, akkor elvileg küldtem neked egy mailt.arra válaszolva kicsit írnál nekem részletesebben ezekről?

Egyébként az jutott eszembe, hogy ez a piramisjátékokhoz hasonlít vamilyen szinten, nem?

mert ha meghívsz valakit akkor pénzt kapsz érte?!

Szeretném tudni, hogy biztonságos ez az egész, mert van némi aggályom felőle.Ezért is vagyok kiváncsi más tapasztalatára, mielőtt belevágok.

2010. jún. 11. 21:34
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőívezéssel sok pénzt nem lehet keresni, de szép lassan valami azért összejön. A Marketagentet én is használom, hónapokig nem jött semmi, most két héten belül három kérdőív is jött. Tény, hogy kb 40 eurocentet fizetnek kérőívenként, bár ez változó, szóval ez inkább amolyan időtöltésnek jó, és egy idő után lesz belőle kis pénzed. Én úgy vagyok vele, hogy nekem nem nagy teher. Dolgoztam piackutatóként, szóval tudom, hogy ezzel segítem a munkájukat, de mellé kapok érte valamit. Lehet, hogy csak pár ezrest tudok vele keresni, de pl ha csak családtagoknak küldöm el az oldalt és ők is részt vesznek kutatásokban, akkor máris növekszik a pénzkereset. De megélni lehetetlen belőle, ez inkább csak egy kis zsebpénznek jó.
2013. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!